24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co warto wiedzieć o najnowszym oszustwie internetowym

Co warto wiedzieć o najnowszym oszustwie internetowym

Czy łowcy okazji w Internecie mogą znaleźć kolejne niedrogie oszustwo?

Eksperci rynku internetowego odkryli niedawno eleganckie lustro za 149,99 dolarów sprzedawane w Costco, które przypomina lustro sprzedawane za około 1000 dolarów więcej w wysokiej klasy sieci Anthropologie.

Teraz niektórzy zaangażowani klienci zwrócili uwagę na Regał Marka EnzoWyceniony na 599 dolarów w Sam's Club. Instagrammmer zauważył, że ta czarna szafka o wysokości 74 cali to hit @ohheysamsclubblog, który ostrzega swoich obserwujących o „perełkach ukrytych w tych domach towarowych i dzieli się nimi” – mówi Jej blog ohheyfinds.

„Inne podobne regały są wycenione 4-krotnie lub więcej, a mimo to nie brakuje im jakości. Ten przedmiot będzie dostępny tylko w sklepie, a nie online!” Opublikowano na Instagramie.

Nie możesz znaleźć sztuczki?: Wykonanie własnego lustra Anthropologie jest łatwe i tanie, wykonując poniższe kroki

Jej post otrzymał jak dotąd ponad 26 000 polubień i zebrał mnóstwo komentarzy, gdy inni zaczęli lokalnie szukać szafki. Wśród produktów kupujących porównano Sam's Club z 72-calową komodą Szafka do przechowywania firmy Masonw Urban Outfitters za 1299 dolarów.

Obserwatorzy komentowali swoje osobiste wysiłki na rzecz Rady Ministrów. „Właśnie dostałem jeden w zeszłym tygodniu i jest wart każdego grosza!!! Jednak usunąłem jedną półkę” – czytamy w jednym z postów.

„Tak bardzo tego chcę, ale w moich sklepach zawsze brakuje towaru, podobnie jak w Internecie 😭😭” – napisała kolejna obserwująca.

Bądź na bieżąco, aby wyłapać inne podróbki i okazje

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi odkryciami zakupowymi? Wygląda na to, że chcesz śledzić hashtagi takie jak #samsclubfinds #samsclubscore #costcofinds #dupealert na Instagrama I #costcofinds #samscluboferty dalej TIK Tok.

Choć nie każde znalezisko to mebel nowoczesny. Możesz zostać ostrzeżony Niektóre specjalne przekąski Albo dogadaj się Worki na śmieci.

READ  30 produktów, o których chciałbym, żeby wszyscy wiedzieli

Aha, i jeśli myślisz o tym lustrze, które kosztuje około 1200 dolarów, prawdopodobnie Sam's Club je ma Jego budżetowa alternatywaFiligranowe lustro podłogowe Azalea Park (149,98 USD) jest dostępne.

Śledź Mike'a Snydera na X i Threads: @mikesnider & com.micegsnider.

O czym wszyscy mówią? Zapisz się do naszego newslettera, aby już dziś otrzymywać najświeższe informacje

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w USA TODAY: Klub Sama sprzedaje podróbkę drogiego regału Urban Outfitters