7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co jest na twoim biurku, Nathanie Edwardsie?

Co jest na twoim biurku, Nathanie Edwardsie?

Nathan Edwards był obecny krawędź Przez około półtora roku jako starszy redaktor ds. recenzji redaguje recenzje i zarządza częścią zespołu recenzentów. Pracuje także w naszym programie Przewodnik zakupowy. Dodaje: „Oprócz dwóch krótkich okresów pracy jako freelancer, większość mojego wcześniejszego życia zawodowego spędziłem w… Maksymalny komputer (RIP), magazyn drukowany, a następnie w Przecinak drutuGdzie pracowałem przez siedem lat. Dlatego prawie cały czas pojawiały się recenzje, poradniki zakupowe i pisano o technologiach konsumenckich.

Poświęcił trochę czasu, aby opowiedzieć nam o swoim miejscu pracy.

To wygodnie wyglądająca przestrzeń. Gdzie on jest w twoim domu?

Dzięki! Jest to gabinet niedaleko frontu domu. Ma dobre naturalne światło, częściowo zacienione przez dęby na zewnątrz. Obecnie wykładają podwórze orzechem. Naprawdę oszalałem w tym roku.

Widzę dwa biura. Czy oba są Twoje? Wyglądają, jakby były używane do różnych celów.

Obydwa są moje. Moja żona również przez większość dni pracuje w domu, ale cały dzień rozmawia, a ja lubię klawiatury mechaniczne i nie słucham rozmów konferencyjnych, więc wolimy pracować w oddzielnych pomieszczeniach. Większe i ładniejsze biurko to moje biurko, a drugie służy do wszystkiego innego. Ambitnie, to do majsterkowania. Aktualnie naprawiam laptopa szwagierki; Zwykle są pokryte stosami liści. Kiedyś kładłem komputer na tym biurku i jeśli znów zacznę grać w gry komputerowe, prawdopodobnie odłożę go z powrotem.

Ten Xdesk to najlepsze biurko do pracy, wyposażone w całą technologię, jaką redaktor recenzji chciałby mieć pod ręką.

To poręczne biurko IKEA służy do przechowywania projektów, stosów papieru i innych rzeczy.

Opowiedz nam o swoich biurach i dlaczego je wybrałeś?

Największym jest Xdesk (dawniej NextDesk) Terra. To było Przecinak drutu Wybierając stojące biurko, kiedy je kupiłem dziesięć lat temu. Trzymało się dobrze. Biały to Bekant z Ikei, który kupiliśmy ręcznie, gdy mieszkaliśmy w Holandii, ponieważ opuściliśmy nasze biura w USA i potrzebowaliśmy biurek. On jest w porządku. Żadne z nich nie ma szuflad, więc obok jednego mam wózek na kółkach, a obok drugiego Ikea Alex.

A zielony to A Skok Steelcase’a. I on też był Przecinak drutu Wybierz, kiedy dostałem to dziesięć lat temu. To świetne krzesło. Wcale nie żałuję. Drugie krzesło to coś, co moja żona kupiła w OfficeMax w ciągu ostatnich dwóch dekad. To jest krzesło.

READ  Według doniesień Apple zawarło porozumienie w sprawie oczyszczenia stron Amazona

Jest też ławka Ikea Frosta z pomarańczowym siedziskiem. Ten mnie po prostu cieszy.

Ergonomiczne krzesło robocze z kółkami.

I tu następuje najważniejsza rzecz: opowiedz nam o technologii, z której korzystasz. Jest tego tutaj mnóstwo!

Na biurku mam służbowego MacBooka Air 2020 M1 Stojak przeciwdeszczowy A mój komputer z systemem Windows 11 znajduje się w pliku Obudowa mini-ITX Sliger SM550. Uwielbiam kompaktowe komputery, ale z tym popełniłem błąd taktyczny. Kiedy go zbudowałem w 2019 roku, ponownie wykorzystałem moją kartę graficzną, Nvidia GTX 1070. Zakładałem, że karty graficzne średniej klasy staną się mniejsze i bardziej energooszczędne. Czytelniku, oni tego nie zrobili! Aby ulepszyć moją kartę graficzną, będę musiał zaopatrzyć się w mocniejszy zasilacz i większą obudowę. Na szczęście tego nie robię Potrzebować Ulepszyć.

$40

Stylowy stojak podnosi laptopa lub tablet o 5,9 cala.

Komputer wyposażony jest w procesor i5 9. generacji oraz 32 GB pamięci RAM; Jest dość szybki jak na to, co aktualnie z nim robię, a 1070 nadal radzi sobie dobrze z kilkoma grami komputerowymi, w które mogę się przecisnąć.

Obydwa urządzenia są podłączone do A 32-calowy monitor BenQ 4K Z wbudowanym przełącznikiem KVM i nie całkowicie Porty USB są wystarczające. Z tyłu ma trzy porty USB-A, a do jednego z nich mam podłączony trzyportowy koncentrator USB. Daje mi to wystarczającą liczbę portów, aby uniknąć konieczności korzystania ze stacji dokującej Thunderbolt, ale jest blisko. Oto co jest podłączone do monitora:

  • the Link do Insta360 Kamera internetowa, dużo krawędź Wykorzystanie personelu.
  • Zestaw głośników B&W MM-1, które posiadam od jakiegoś czasu Maksymalny komputer dni.
  • Dwie pary kabli USB-A-C do klawiatur i urządzeń peryferyjnych.
  • Stream Deck Mini, który kupiłem od Dana Seiferta i którego używam głównie do sterowania lampą Elgato Key Light.
Stream Deck Mini

$80

Przypisz skróty do jednego podświetlonego przycisku.

Światło, którym możesz sterować tylko poprzez Wi-Fi 2,4 GHz? Czyj to był pomysł? the Brama jest włącznikiem światła Głównie uszczęśliwia moją roślinę ZZ. Większość pozostałych źródeł światła w biurze to żarówki Hue, którymi steruję za pomocą pilota Uruchom MniejWire Włącz ścianę.

Głośniki to Sony WH-1000XM4.

Mysz to Logitech MX Master pierwszej generacji. Zawsze muszę go otworzyć, żeby naprawić kółko przewijania, ale ono tam utknęło. Jest na podkładce pod myszkę, którą zrobił jeden z moich przedszkolaków.

READ  Ogłoszono aktualizację kodu przywracania Guilty Gear Xrd REV 2

Drugie biuro tak ma Monitor Dell UltraSharp ma osiem latDo tego mikrofon Blue Yeti i 10-letni laptop Lenovo Yoga 2 Pro. Będę korzystał z Linuksa. Kupiłem dużo Przecinak drutu Wybiera, jak się okazuje. Ma także trackball Ploopy, który uwielbiam, ale nie ma kółka przewijania MX Master. Dla mnie Zestaw narzędzi iFixit Czy jest – coś innego, co mam już od dłuższego czasu, bo nadaje się do tego celu.

mam dużo Notatniki terenowe spędzając czas poza domem.

Widzę, że jesteś entuzjastą klawiatur — przynajmniej ja widzę wiele klawiatur, w tym naprawdę fajną starą maszynę do pisania!

Przez długi czas miałem jedną klawiaturę mechaniczną i byłem z niej zadowolony. Potem w 2016 roku kupiłem mniejszy z różnymi klawiszami i kilkoma fajnymi nakładkami na klawisze i wpadł do króliczej nory. Mam trzy lub cztery, których używam regularnie i kilka innych, które prawdopodobnie powinienem sprzedać.

Klawiatura na moim biurku na zdjęciach to A Leopolda FC660C Z kluczami Topre. W ciągu ostatnich sześciu lat wymieniłem płytkę sterującą na kompatybilną z USB-C i VIA, dodałem pierścienie blokady szumów, ponownie nasmarowałem stabilizatory, wymieniłem nasadki klawiszy i założyłem na nią parę suwaków MX. Bo ktoś zapyta: Kopuły są przechowywane.

Zmodyfikowana i okrojona klawiatura IBM Model M z 1993 r. Obok maszyny do pisania z lat 50. XX wieku.

Klawiatura numeryczna MurphPad z dodatkową technologią Bluetooth.

Od przodu do tyłu: Grid 650, HHKB Studio i KBDcraft Adam.

Numer rejestracyjny to A MurphPad Z których zbudowałem Ładny! Nano Więc ma Bluetooth. Ja też to umieściłem Maksymalne spożycie mil Na płytce drukowanej, abym mógł zamienić przełączniki. Klawisze to głównie SA Dasher.

Oprócz Leopolda, tego używam najczęściej Sieć 650 Z jednostką matrycową. Teraz to się stało Głębokie morze wyspy Kyle Ciche przełączniki liniowe – czyli jakie są całkowicie Blisko doskonałych klawiszy w HHKB Studio — i CRB Tulipan Klawisze.

Ta brązowa obok maszyny do pisania to zmodyfikowana klawiatura IBM Model M z 1993 roku, wycięta od mojego brata. ona ma Konsola Yakubu Był zdeterminowany.

Maszyna do pisania to AZERTY Hermes 3000 z lat 50. XX wieku, którą moja żona odziedziczyła po dziadkach. Wymaga nowej taśmy i dobrego czyszczenia, ale jest funkcjonalny.

READ  SAMURAI MAIDEN – 10-minutowy zwiastun rozgrywki

Grafika na stole z maszyną do pisania też jest świetna.

Dziękuję! Obraz jest autorstwa mojej siostry Naomi, a pocztówki są od mojego przyjaciela Steve’a Schaberga. On ci to wyśle Co miesiąc wydrukowana pocztówka o wartości 5 dolarów.

Masz mnóstwo innych fajnych tchotchke w swoim biurze. Czy są jeszcze jakieś osoby, z którymi chciałbyś się skontaktować? (na przykład tymczasowe?)

the tymczasowy Zarezerwowane dla Pomodoro, kiedy pamiętam, żeby to zrobić. Mam flippera zero i Dziecko Ponieważ postrzegam siebie jako kogoś, kto ma o wiele więcej czasu i wiedzy na temat architektury komputerów niż ja w rzeczywistości. Podobnie jak Raspberry Pi gdzieś. Oraz zestaw „Wprowadzenie do elektroniki” w szufladzie.

Mam tu zielonego asystenta domowego, którego muszę skonfigurować. Ciągle natrafiam na rzeczy, które chciałbym, aby mój inteligentny dom mógł wykonywać, a Home Assistant zawsze jest na to najlepszym sposobem. Albo po prostu wrócić do głupiego domu, co jest równie kuszące.

Autor John Joseph Matthews napisał zarówno realistyczne, jak i fikcyjne historie o historii i kulturze Osagów.

Wiesz, że jesteś powodem, dla którego spędzasz 20 minut czasu w firmie na badaniu autora Johna Josepha Matthewsa, prawda?

on był Fascynujący Skomplikowany facet, to był mój pradziadek. Dorastałam, słuchając opowieści o nim od mojej matki i jej sióstr, chociaż wiele jego książek przeczytałam stosunkowo niedawno. Wciąż pracuję nad tym większym. Na tej półce mam też trochę zasobów językowych i kulturowych; Chodzę na zajęcia z języka Osage dla (bardzo) początkujących i dużo się uczę. Ta półka również zawiera Strandbeestaco jest nieistotne.

Mój wróg, drukarka HP OfficeJet, czai się w kącie. Ponadto przeniosłem na korytarz wiele pudeł i stosów papierów, aby zrobić te zdjęcia, a szafki i szuflady były całkowicie zapchane kablami, kluczami sprzętowymi, starymi dyskami twardymi i różnymi innymi rzeczami. Proszę nie wyobrażać sobie, że moje biurko zwykle wygląda tak. Chociaż tak jest teraz On jest Porządek, staram się, żeby tak pozostało.

Fotografia: Nathan Edwards/The Verge