24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chiefs w końcu zaopiekują się Andym Reidem

Chiefs w końcu zaopiekują się Andym Reidem

Coś było nie tak z tym zdjęciem.

Trener Chiefs Andy Reid, jeden z najlepszych trenerów w historii, zarabiał zaledwie 12,5 miliona dolarów rocznie. Mniej więcej połowa tego, co uważa się, że Bill Belichick robił w Nowej Anglii.

Musiał się zmienić. Wreszcie się zmienił. Chociaż znalezienie odpowiedzi przez szefów nie powinno zająć dużo czasu, lepiej późno niż wcale.

Przez cały czas Chiefs przygotowywali się na możliwość przejścia Reeda na emeryturę po sezonie 2023. To, że się nie zmienił, nie zmienia faktu, że Chiefs przygotowywali się na tę możliwość. (Chociaż wielu fanów Chiefs uważa, że ​​Reid nigdy o tym nie pomyślał, nie przechodząc na emeryturę, a Chiefs nigdy nie przewidywali takiej możliwości.)

W tym miejscu uchylę nieco zasłonę, jeśli chodzi o nadziewanie kiełbasek. Jeśli/kiedy wygraweruję na czymś niewłaściwe drzewo, nieuchronnie usłyszę o tym – od kogoś z zespołu, osoby powiązanej z tą osobą (jeśli nie samą osobą) lub pośrednika, któremu przydzielono zadanie odpowiednio z mojego stanowiska . Ani razu nie słyszałem od Szefów, Reida lub kogokolwiek z nimi powiązanego, że Szefowie nie są lub nie powinni przygotowywać się na możliwość odejścia Reida na emeryturę.

Publicznie każdy powiedział, co miał do powiedzenia. Prywatnie Chiefs już przygotowywali się na możliwość przejścia Reida na emeryturę.

Gdyby nie duża podwyżka, prawdopodobnie by ją dostał. Być może on (lub jego agent) zasugerował przejście na emeryturę jako opcję bez nowej umowy. Może to mogła być opcja. Po co dalej wykonywać tę pracę za 50 procent tego, co otrzymywał Belichick?

Nie ma maksymalnego wynagrodzenia dla trenerów. Reid mógłby teoretycznie zatrudnić Seana Paytona, wziąć rok wolnego, a następnie ustalić cenę na, powiedzmy, Bills.

Posunięcie to podobno pomogło Paytonowi zarobić 20 milionów dolarów rocznie. Cokolwiek wydarzyło się za kulisami, Reed dostał to, na co zasłużył. Jeśli po drodze będzie musiał skłonić Chiefs do rozważenia opcji życia bez Reida, aby tak się stało, niech tak będzie.

READ  Patriots Cardinals zdobywają punkty, szybkie punkty: obrona Nowej Anglii idzie po Arizonę bez Kylera Murraya, by wygrać

Ponieważ to zadziałało.