24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zmiany w składzie Cubs: Matt Mervis, Hayden Wisneski, Kyle Hendricks odwołani do IL, Garrett Cooper DFA

Zmiany w składzie Cubs: Matt Mervis, Hayden Wisneski, Kyle Hendricks odwołani do IL, Garrett Cooper DFA

Garrett Cooper nie grał zbyt wiele dla Cubs, osiągając wynik 0,270/0,341/0,432 (10 z 37) w 12 meczach i występując w dziewięciu meczach (sześć w DH, trzy w pierwszej bazie). Miał double, triple i home run.

Dzisiaj Cubs wyznaczyli Coopera do przydzielenia.

Aby zastąpić Coopera w 26-osobowym składzie, Cubs odwołali Matta Mervisa z Triple-A Iowa. Mervis osiągnął w tym roku dobre wyniki w stanie Iowa. W 18 meczach osiągnął wynik 0,288/0,402/0,606 (19 na 66) z sześcioma deblemi i pięcioma home runami. Liczby te są nieco lepsze niż jego występ w Iowa w zeszłym roku.

Jak zapewne pamiętacie, Mervis zadebiutował w MLS w maju zeszłego roku i spotkał się z dużym zainteresowaniem. Niestety nie trafił dobrze, osiągając wynik 0,167/0,242/0,289 (15 na 90) przy trzech home runach i 32 trafieniach w 27 meczach. Biorąc pod uwagę, że Astros wystartują w nadchodzącej serii z trzema praworęcznymi zawodnikami, a kolejny przeciwnik Cubs, Red Sox, również grający mocno na praworęcznych, spodziewam się, że Mervis dostanie sporo czasu w DH przez mniej więcej następny tydzień.

Życzę Mervisowi, aby za drugim razem wszystko poszło lepiej. Jak zawsze czekamy na rozwój sytuacji.

Hayden Wisneski, który w zeszłym tygodniu dobrze spisał się w Arizonie, również został powołany, aby zastąpić Kyle’a Hendricksa, który znalazł się na liście kontuzjowanych od 15 dni:

Na razie nie ma informacji, czego dotyczy ta kontuzja.

Myślę, że Wesneski na razie zostanie wykorzystany na dłuższą metę.

READ  Thompson: Związek Chrisa Paula i Steve'a Curry'ego dowodzi, że życie to płaski krąg