23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były doradca Trumpa krytykuje Donalda za post Taylor Swift: „Najsmutniejsza rzecz”

Były doradca Trumpa krytykuje Donalda za post Taylor Swift: „Najsmutniejsza rzecz”

Była doradczyni Donalda Trumpa, Alyssa Farrah Griffin, stwierdziła, że ​​próba byłego prezydenta przytulenia się do Taylor Swift i Travisa Kelce’a była jedną z „najsmutniejszych rzeczy”, jakie kiedykolwiek widziała.

Swift opowiadała o swoim chłopaku podczas niedzielnego meczu Super Bowl, który zakończył się zwycięstwem drużyny Kansas City Chiefs z drużyny Kelsey nad San Francisco 49ers po dogrywce 25:22 na stadionie Allegiant w Las Vegas. Następnie odbyła się uroczystość na korcie, podczas której gwiazda muzyki dołączyła do Kelce na korcie, aby pocałować i uściskać się po meczu, po czym odbyła się nocna impreza z okazji zwycięstwa.

W oczekiwaniu na pojedynek i po rozstrzygnięciu Super Bowl zwolennicy teorii spiskowych przewidywali, że Chiefs wygrają w ramach większego spisku Swifta mającego na celu pobudzenie bazy Demokratów – a niektórzy, w tym były kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta Vivek Ramaswamy, twierdzili, że Swift użyje wydarzenie mające na celu formalne poparcie demokratycznego prezydenta Joe Bidena w sprawie przywrócenia jego wyborów. To się nigdy nie wydarzyło.

„Czy mogę wspomnieć o najważniejszych momentach Super Bowl, do których nie dotarliśmy? Nienawidzę mieszać się w politykę” – powiedział Griffin, jeden ze współgospodarzy programu. widok– powiedział podczas poniedziałkowego programu. „Donald Trump wysłał najbardziej spragnionego – czyli „prawdy” – tweeta wszechczasów, w zasadzie mówiąc: „Taylor Swift powinna mnie polubić i myślę, że Travis Kelce też powinien mnie polubić”. I to była najzabawniejsza rzecz”.

„Straciłam przez to rozum” – dodała. [Trump] „Wie, jak silni są oboje jako całość, i to była najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem”.

Griffin miał na myśli A Prawda jest funkcją społeczną Trump opublikował post na kilka godzin przed ważnym meczem, w którym odniósł się do plotek i spisków wokół Swifta, Bidena i wyborów w 2024 roku.

READ  Taylor Swift i Post Malone szaleją w teledysku „Fortnight”.

„Podpisałem ustawę o modernizacji muzyki dla Taylor Swift i wszystkich innych artystów muzycznych i byłem za nią odpowiedzialny” – napisał Trump. Dodał: „Joe Biden nic nie zrobił dla Taylora i nigdy tego nie zrobi.

„Nie ma mowy, żeby wspierała oszusta Joe Bidena, najgorszego i najbardziej skorumpowanego prezydenta w historii naszego kraju, i okazała się nielojalna wobec człowieka, który zarobił jej tyle pieniędzy. Poza tym kocham jej chłopaka Travisa, chociaż może bądź liberałem, a ja prawdopodobnie nie mogę. Wytrzymaj mnie!”

Obecność Swift na meczu, jej dwunasty występ jako kibica Chiefs, odkąd rozpoczęła współpracę z Kelce na początku sezonu, została oznaczona przez niektórych użytkowników Internetu, ponieważ przez cały czas trwania zawodów były skierowane na nią kamery CBS.

Były prezydent Donald Trump na wiecu w Conway w Południowej Karolinie, 10 lutego. Trump wspomniał o Taylor Swift i Travisie Kelce w niedzielnym poście w Truth Social.

Julia Nickinson/AFP za pośrednictwem Getty Images

Jednak jego obecność na takich meczach podniosła rangę marki Kansas City Chiefs z marketingowego punktu widzenia.

Eric Smallwood, prezes Apex Marketing Group, która przeprowadziła badania nad wpływem gospodarczym relacji Swifta i Kelce, oszacował niedawno wpływ finansowy Swifta na nieoczekiwany zysk szacowany na 331,5 mln dolarów. Jego szerszy wpływ nazwano „efektem Taylora”.

Przyciągnął także nowych fanów sportu, który nie tylko dominuje w innych telewizyjnych zawodach lekkoatletycznych, ale ma największą oglądalność w Stanach Zjednoczonych.

Według niedawnego sondażu Lending Tree około 13% Amerykanów stwierdziło, że dzięki Swiftowi bardziej zainteresowało się piłką nożną.