3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bryce Harper i Trea Turner nadal wygrywają — NBC Sports Philadelphia

Bryce Harper i Trea Turner nadal wygrywają — NBC Sports Philadelphia

Phillies każą teraz miotaczom i menadżerom przeciwników płacić za wszystko.

Prowadząc dwoma runami dla Philsów, gdy nikt nie odpadł w końcówce szóstej rundy we wtorek wieczorem, Anioły zdecydowały się celowo wyprowadzić Bryce’a Harpera z mężczyzną na drugim miejscu. Harper odrzucił niedawny aut z wynikiem ponad 1200 OPS w sierpniu i rozpoczął mecz home runem z prędkością 180,7 km/h i dubletem, więc mimo że postawił remis na pierwszym miejscu, nie było to całkowicie wątpliwe.

Dwie akcje później Alec Baum zniweczył plan Phila Nevina, strzelając trzy runy home runem na lewy środkowy.

„Właśnie powiedziałem mu, że to poważna sytuacja” – powiedział Harper. „To dla niego naprawdę dobry moment”.

Na tym rajd Phillies się nie skończył, wygrywając 12-7. JT Realmuto zdobył dublet i zdobył bramkę po bezpiecznej presji Johana Rojasa. Dwa outy później Trea Turner uderzyła prostym helikopterem w trzecią linię bazową na lewą stronę Mike’a Moustakasa, który poszybował aż do linii mety, zdobywając potrójną przewagę.

Dodali jeszcze trzy w siódmym secie, kiedy Bum podwoił, Realmuto zdobył bramkę i strzelił gola po homerze na Brysonie Stotcie. Turner w ósmej minucie jednym strzałem wykonał kilkanaście kopnięć.

„To zabawne” – powiedziała Harper. „Jechałam dzisiaj samochodem i słuchałam WIP, jak to często robię o 14:00”. „Zadzwonił facet o imieniu Chuck, dużo dzwoni i jest zabawny. Mówił o naszym zespole i mówił o mnie. Wszedłem do sali treningowej i powiedziałem sobie:” Zamierzam głęboko kopać Chuck.” Ten facet mnie podniecił, stary.

Krzycz do Chucka.

Phillies otrzymują produkty z każdej sekcji składu i wygrali piąty z rzędu, aby poprawić swój najlepszy wynik w sezonie 16 przy 500 przy 74-58. Ich tempo wynosi 91 zwycięstw, rozpoczęli wieczór cztery mecze przed zdobyciem drugiej dzikiej karty i rozegrali 20 z ostatnich 30 meczów przeciwko drużynom o wartości co najmniej 0,500.

READ  Michigan bezlitośnie bije swoich przeciwników, niezależnie od śledztwa NCAA. Ładniej nie będzie

Harper został MVP miesiąca w sierpniu, osiągając wynik 0,366/0,455/0,774, do czego dołożył dziewięć dubli, trzy triplety, dziewięć homerów, 22 RBI i 22 runy zdobyte w 25 meczach.

Kyle Schwarber również zdobył bramkę po raz jedenasty w ostatnim miesiącu kalendarzowym, w którym zanotował 34 spacery i 36 straceń.

Turner w ostatnich 22 meczach trafił 364 z 17 dodatkowymi trafieniami bazowymi.

Bohm w sezonie zanotował 15 home runów i 82 RBI. Tempo wynosi 18 i 101.

„Za każdym razem, gdy możesz mieć taki miesiąc, jest to ogromne przeżycie. Ważniejsza jest możliwość kontynuowania i utrzymania tego” – powiedziała Harper. „Mieliśmy wspaniały miesiąc. Mamy do rozegrania wiele meczów baseballowych i zobaczymy, że wystąpi wiele dobrych drużyn”.

Michael Lorenzen nie spisał się dobrze po raz trzeci z rzędu, pozwalając na cztery runy (trzy zdobyte) w ciągu sześciu rund. Oddawał forhend we wszystkich sześciu rundach – dwa homery, dwa deble i dwa single. Phillies zdobyli 91 punktów w ostatnich 12 meczach, średnio 7,6 punktów na mecz, co może wiele ukryć.

„Miło jest móc stracić cztery gole, a po meczu uśmiechać się, bo wygraliśmy” – powiedział Lorenzen. „To właśnie powoduje ten atak. Odciąża trochę miotacza rozpoczynającego grę. Pójdę dziś spać, czując się dobrze, zamiast kopać się, wiercić i przewracać przez całą noc, to za obrazę.

Chcą utrzymać dobrą passę w środę o 13:05, kiedy Christopher Sanchez (2-3, 3,33) zmierzy się z Red Detmers (3-10, 5,03).