31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Astros po zwycięstwie nad Red Sox zdobyli serię home runów

Astros po zwycięstwie nad Red Sox zdobyli serię home runów

BOSTON — Po aktywowaniu weterana zapolowego Michaela Brantleya z listy kontuzjowanych we wtorek, drużyna Astros po raz pierwszy w tym roku nie ma kluczowych zawodników w ataku w stanie Illinois. Jose Altuve opuścił 60 meczów z powodu dwóch kontuzji, Yordan Alvarez opuścił 39 meczów z powodu skośnego naciągnięcia, a Brantley opuścił pierwsze 133 mecze sezonu po operacji barku.

Houston w ataku już przed powrotem Brantleya osiągał znakomite wyniki, ale jego obecność w składzie w wygranym 6:2 meczu z Red Sox podniosła na duchu Astros, pomimo tego, że mieli 0 na 4 i cztery strikeouts. Houston zanotowało dziewięć trafień i wyrównało klubowy rekord z 66 trafieniami w czterech meczach zakończonych we wtorek.

Astros, zdobywcy czterech tytułów z rzędu, rywalizują w trzymeczowym pojedynku w American League West po tym, jak Rangers pokonali Mets, a Mariners spadli do dywizji w środę. Dzięki bezpośrednim remisom decydującym o rankingach, Houston prowadzi Texans 6:4, na trzy mecze pomiędzy obydwoma klubami rozegranymi w dniach 4-6 września, a Mariners wygrali sezonową serię przeciwko Astros 8- 2.

Houston ma bilans 17-11 w ostatnich 28 meczach, głównie dzięki ofensywie, która stała się potężna.

Po zdobyciu 30 runów w dwóch poprzednich meczach, drużyna Astros utrzymała dobrą passę w pierwszej rundzie na Fenway Park we wtorek, kiedy Alex Bregman i Alvarez trafiali jeden po drugim. Dublet Mauricio Duponta dał wynik 5-1, a Astros byli na dobrej drodze do poprawy do 8-0-2 w ostatnich 10 seriach wyjazdowych.

Biegi pomogły debiutantowi praworęcznemu J.B. France’owi podnieść się po katastrofalnym występie przeciwko Red Sox zaledwie pięć dni wcześniej. Francja pozwoliła na dwa runy i pięć trafień w 5 2/3 rund i odniosła swoje 10. zwycięstwo, najwięcej podczas pierwszych 20 meczów w karierze gracza w historii Astros.

Astros notują 0,302/0,380/0,492, zdobywając 31 bramek w ostatnich 21 meczach, uzyskując bilans 12-9. W tym okresie zanotowali 14 dwucyfrowych zwycięstw w meczach i notują średnio 6,6 punktu i 11,1 trafień na mecz, mimo że od 13 sierpnia pięciokrotnie przegrywali jedno lub mniej runów.

Bregman powalił zapolowego Red Sox Briana Bellew głęboko w pierwszej rundzie, co dało mu 22 homeryty i 88 RBI. W swoim trzecim meczu składającym się z trzech trafień w ostatnich dziewięciu meczach uzyskał wynik 3 na 5. Od 19 sierpnia tnie 0,432/0,545/0,795.

„Wspaniale było wyjść i zdobyć kilka runów na desce” – powiedział Bregman. „Wiedzieliśmy, że stoimy przed trudnym zespołem i trudnym zespołem. Wiedzieliśmy, że będą walczyć przez cały mecz. Uważam, że JP wykonał świetną robotę, wprowadził kilka świetnych zmian. Myślałem, że nasz skład był dzisiaj nieubłagany i zdecydowanie było fajnie mieć z powrotem wujka Mike’a. Wniósł dużo energii dla graczy.

Brantley, grający w swoim pierwszym meczu w dużej lidze od 26 czerwca 2022 r., na czterech huśtawkach, na których umieścił piłki w grze, osiągnął prędkości wyjściowe wynoszące 102,2 mil na godzinę, 99,1 mil na godzinę, 97,6 mil na godzinę i 104,1 mil na godzinę. Baker powiedział, że Brantley w środowym finale serii zacznie od wyznaczonego pałkarza.

Alvarez podążał za homerem Bregmana w pierwszej rundzie, używając lasera z prędkością wylotową 180,1 km/h, wzdłuż prawej linii boiska i wchodząc na miejsca dla swojego drugiego homera w tylu meczach. Kontratak w czwartym biegu na lewo, który trafił wysoko od Zielonego Potwora, dał Alvarezowi trafienia w ośmiu prostych uderzeniach. Jego bilans to 36 na 112 (0,321), sześć zdobytych bramek i 22 RBI w 29 meczach, odkąd opuścił IL.

„Powiedziałem mu w samolocie z Detroit: «Kiedy zobaczysz zielonego potwora, odlecisz»” – powiedział Bregman. „Świetnie sobie radzi, wykorzystując całe boisko, a to jest dla niego idealne pole do tego. Uderza niektóre piłki mocno w prawe pole, inne mocno w lewe pole. … To dla niego świetne miejsce. „

I wspaniała wiadomość dotycząca powrotu ofensywy Astros.