3 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Astros po zwycięstwie nad Red Sox zdobyli serię home runów

Astros po zwycięstwie nad Red Sox zdobyli serię home runów

BOSTON — Po aktywowaniu weterana zapolowego Michaela Brantleya z listy kontuzjowanych we wtorek, drużyna Astros po raz pierwszy w tym roku nie ma kluczowych zawodników w ataku w stanie Illinois. Jose Altuve opuścił 60 meczów z powodu dwóch kontuzji, Yordan Alvarez opuścił 39 meczów z powodu skośnego naciągnięcia, a Brantley opuścił pierwsze 133 mecze sezonu po operacji barku.

Houston w ataku już przed powrotem Brantleya osiągał znakomite wyniki, ale jego obecność w składzie w wygranym 6:2 meczu z Red Sox podniosła na duchu Astros, pomimo tego, że mieli 0 na 4 i cztery strikeouts. Houston zanotowało dziewięć trafień i wyrównało klubowy rekord z 66 trafieniami w czterech meczach zakończonych we wtorek.

Astros, zdobywcy czterech tytułów z rzędu, rywalizują w trzymeczowym pojedynku w American League West po tym, jak Rangers pokonali Mets, a Mariners spadli do dywizji w środę. Dzięki bezpośrednim remisom decydującym o rankingach, Houston prowadzi Texans 6:4, na trzy mecze pomiędzy obydwoma klubami rozegranymi w dniach 4-6 września, a Mariners wygrali sezonową serię przeciwko Astros 8- 2.

Houston ma bilans 17-11 w ostatnich 28 meczach, głównie dzięki ofensywie, która stała się potężna.

Po zdobyciu 30 runów w dwóch poprzednich meczach, drużyna Astros utrzymała dobrą passę w pierwszej rundzie na Fenway Park we wtorek, kiedy Alex Bregman i Alvarez trafiali jeden po drugim. Dublet Mauricio Duponta dał wynik 5-1, a Astros byli na dobrej drodze do poprawy do 8-0-2 w ostatnich 10 seriach wyjazdowych.

„Niektórzy goście zaczęli machać kijami” – powiedział menadżer Astros, Dusty Baker. „Brgy jest seksowny, Alvarez jest seksowny, [Jose] W Altuve było wczoraj gorąco [hitting for the cycle]. To był wspaniały dzień dla Michaela, ponieważ kilka razy mocno uderzył piłkę i nie miał po sobie nic do powiedzenia. Bardzo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, więc mam nadzieję, że jutro uda nam się odnieść zwycięstwo i wrócić do domu.

READ  Harmonogram futbolu uniwersyteckiego, mecze 2022: co oglądać w trzecim tygodniu, kanały telewizyjne, godziny rozpoczęcia meczów sobotnich

Biegi pomogły debiutantowi praworęcznemu J.B. France’owi podnieść się po katastrofalnym występie przeciwko Red Sox zaledwie pięć dni wcześniej. Francja pozwoliła na dwa runy i pięć trafień w 5 2/3 rund i odniosła swoje 10. zwycięstwo, najwięcej podczas pierwszych 20 meczów w karierze gracza w historii Astros.

Astros notują 0,302/0,380/0,492, zdobywając 31 bramek w ostatnich 21 meczach, uzyskując bilans 12-9. W tym okresie zanotowali 14 dwucyfrowych zwycięstw w meczach i notują średnio 6,6 punktu i 11,1 trafień na mecz, mimo że od 13 sierpnia pięciokrotnie przegrywali jedno lub mniej runów.

Bregman powalił zapolowego Red Sox Briana Bellew głęboko w pierwszej rundzie, co dało mu 22 homeryty i 88 RBI. W swoim trzecim meczu składającym się z trzech trafień w ostatnich dziewięciu meczach uzyskał wynik 3 na 5. Od 19 sierpnia tnie 0,432/0,545/0,795.

„Wspaniale było wyjść i zdobyć kilka runów na desce” – powiedział Bregman. „Wiedzieliśmy, że stoimy przed trudnym zespołem i trudnym zespołem. Wiedzieliśmy, że będą walczyć przez cały mecz. Uważam, że JP wykonał świetną robotę, wprowadził kilka świetnych zmian. Myślałem, że nasz skład był dzisiaj nieubłagany i zdecydowanie było fajnie mieć z powrotem wujka Mike’a. Wniósł dużo energii dla graczy.

Brantley, grający w swoim pierwszym meczu w dużej lidze od 26 czerwca 2022 r., na czterech huśtawkach, na których umieścił piłki w grze, osiągnął prędkości wyjściowe wynoszące 102,2 mil na godzinę, 99,1 mil na godzinę, 97,6 mil na godzinę i 104,1 mil na godzinę. Baker powiedział, że Brantley w środowym finale serii zacznie od wyznaczonego pałkarza.

Alvarez podążał za homerem Bregmana w pierwszej rundzie, używając lasera z prędkością wylotową 180,1 km/h, wzdłuż prawej linii boiska i wchodząc na miejsca dla swojego drugiego homera w tylu meczach. Kontratak w czwartym biegu na lewo, który trafił wysoko od Zielonego Potwora, dał Alvarezowi trafienia w ośmiu prostych uderzeniach. Jego bilans to 36 na 112 (0,321), sześć zdobytych bramek i 22 RBI w 29 meczach, odkąd opuścił IL.

„Powiedziałem mu w samolocie z Detroit: «Kiedy zobaczysz zielonego potwora, odlecisz»” – powiedział Bregman. „Świetnie sobie radzi, wykorzystując całe boisko, a to jest dla niego idealne pole do tego. Uderza niektóre piłki mocno w prawe pole, inne mocno w lewe pole. … To dla niego świetne miejsce. „

I wspaniała wiadomość dotycząca powrotu ofensywy Astros.