30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oczekuje się, że Shaq Thompson z Panthers opuści resztę sezonu

Oczekuje się, że Shaq Thompson z Panthers opuści resztę sezonu

Davida NewtonaPisarz pracowniczy ESPN19 września 2023 o 14:10 ET3 minuty na przeczytanie

CHARLOTTE, Karolina Północna – Oczekuje się, że rozgrywający Carolina Panthers, Shaq Thompson, opuści resztę sezonu po przejściu we wtorek rano operacji mającej na celu naprawę złamanej kości strzałkowej.

„Trudno to opisać słowami” – powiedział trener Panthers Frank Reich zapytany, czego najbardziej będzie mu brakować w związku z brakiem przy sobie swojego weterana lidera. „Rozmawiamy o braterstwie – to po prostu bliski brat. To jest wojownik. To facet, który wie, jak trenować, wie, jak grać, jest przede wszystkim graczem zespołowym”.

„Wczoraj pisałem do niego SMS-a, w którym mówił o tym, w jaki sposób może wrócić, zanim otrzyma wszystkie wieści [about needing surgery], próbując znaleźć sposób, w jaki mógłby pomóc drużynie. „Te obrażenia są bolesne”.

Zastąpienie Thompsona, który w zeszłym sezonie prowadził zespół ze 135 odbiorami, tydzień po utracie przez dłuższy czas początkowego obrońcy Jaycee Horna (ścięgno podkolanowe), nie będzie łatwe.

Reich powiedział, że on i dyrektor generalny Scott Fitterer omówili plan, czy zastąpić Thompsona kimś ze składu, czy też poszukać czegoś na zewnątrz, i wszystkie opcje są rozważane.

Weteran Camu Grugier-Hill (29 l.) zastąpił Thompsona w poniedziałkowym meczu przegranym 20:17 z New Orleans Saints, kończąc mecz z sześcioma odbiorami i workiem.

„Zagrał bardzo dobrze” – powiedział Reich. „Nie zdziwiło mnie to. Pracowałem już wcześniej z Camusem. Grał trochę w piłkę nożną. Trenowałem przeciwko niemu, gdy był podstawowym zawodnikiem w Houston, więc mam wiele szacunku dla tego, co zrobił”. [Monday] noc.”

Thompson doznał kontuzji, gdy Saints puścili piłkę. Trevor Benning został powalony na ziemię przez defensywnego Deshauna Williamsa. Cała siła uderzenia o wadze 325 funtów wylądowała w tylnej części nogi i kostki Thompsona.

READ  Status Chrisa Conleya został podniesiony, ponieważ status Brandona Aiyuka staje się wątpliwy – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Williams napisał na Twitterze na krótko przed konferencją prasową Reicha po tym, jak w mediach społecznościowych otrzymał krytykę dotyczącą przedstawienia.

„Chcę powiedzieć fanom, którzy myślą, że celowo kogoś skrzywdziłem, to żart” – napisała Williams. „Jestem zmęczony tym, co się stało. Nie tylko moi koledzy z drużyny, ale osoba, która sprowadziła mnie do tego zespołu jako rodzinę”.

Chociaż Reich został zmiażdżony sytuacją z Thompsonem, jego bezpośrednim zmartwieniem jest naprawienie ataku, z którym borykał się podczas początku spotkania 0:2 z debiutantem rozgrywającym Bryce’em Youngiem.

Bronił Younga po meczu, mówiąc, że atak był bliski kliknięcia.

„Widziałem to już wcześniej” – powiedział Reich. „To nie jest tak daleko. Brzmi źle, ale właściwie nie sądzę, że jest tak daleko. Rozgrywamy kilka meczów tu czy tam i za chwilę wiesz, że masz 28 lub 30 punktów. Wiem, że mamy graczy i trenerzy do zrobienia.” Z tym. – Nie mam co do tego wątpliwości.

Young jednak miał problemy i po dwóch meczach zajmuje 27. miejsce w NFL pod względem całkowitego QBR (35,5), 31. pod względem liczby podań (66,6) i 28. pod względem odsetka ukończenia zajęć (59,2).

Reich powiedział, że chodzi o „utrzymywanie fazy”, co oznacza utrzymywanie się przed serią w przypadku wczesnych upadków w grze biegowej i krótkich podań.

„W ten sposób zaliczyliśmy trzecią, łatwą do pokonania porażkę” – powiedział Reich. „Rozpocznij grę tak, jak zrobiliśmy to w pierwszym tygodniu, potem pozostaniemy w tej fazie, a potem musimy działać, a nie się cofać”.

Jednak idąc dalej, począwszy od niedzielnego meczu w Seattle, Reich wie, że będzie musiał wymienić kluczowy element w Thompsonie.

„Pociąg musi jechać dalej” – powiedział Reich. „Możesz kochać swojego brata i współczuć mu, a jednocześnie rozumieć, że musimy sprawić, by następny facet miał lepsze nastawienie”.

READ  2022 NCAA Baseball Arch: Harmonogram Mistrzostw Świata Student College, Omaha Arch