3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brandon Marsh przechodzi artroskopię kolana

Brandon Marsh przechodzi artroskopię kolana

11:21: Dombrowski powiedział reporterom, że kontuzja Marsha nastąpiła kilka dni temu podczas treningów (Link X (Za pośrednictwem Scotta Lopera z Philadelphia Inquirer). Przeprowadzony zabieg oczyszczenia powiązano z „pływającą chrząstką” w kolanie Marsha.

10:21: Phillies ogłosili w piątek tego zapolowego Brandona Marsha Dziś rano przeszedł artroskopię lewego kolana. Oczekuje się, że wróci do gry w ciągu trzech do czterech tygodni na drużynę, a Phillies oczekują, że będzie nadal gotowy na dzień otwarcia.

Marsh (26 l.) został zakupiony od Angels w ostatecznym terminie w 2022 r. w ramach transakcji pitchingowej. Logana O’Hopa Do aur. Była to dość rzadka wymiana zdań pomiędzy dwoma bardzo cenionymi młodymi zawodnikami, których pozycja była silniejsza w klubie innym niż ten, który go podpisał. Marsh ruszył szybko na boisko w Filadelfii i regularnie występował na boisku, notując wyniki na poziomie 0,280/0,360/0,457 w 610 meczach od tamtej wymiany.

Chociaż często grał na środku obrony w drużynie Phillies, Marsh prawdopodobnie przesunie się na lewe skrzydło w 2024 roku z szacunku dla doskonałości w defensywie. Johana Rojasa, który, jak powiedział na początku tego tygodnia prezes operacji baseballowych Dave Dombrowski, „prawdopodobnie” będzie graczem na pozycji w dniu otwarcia. Marsh był wystarczająco zdolnym obrońcą na pozycji pomocnika, ale w zeszłym roku został sklasyfikowany jako plus w rzutach rożnych. Co więcej, Rojas zanotował inne oceny w defensywie w zaledwie 392 rundach pracy w środku pola: 15 obronił runy w defensywie i 6 runów zdobył powyżej średniej.

Wiadomo już, że Phillies szukają kolejnego nietoperza z ławki rezerwowych i można się zastanawiać, czy wiadomość o kontuzji Marsha nie popchnie ich jeszcze bardziej do poszukiwania praworęcznego uderzającego zapolowego. Marsh i tak jest zawodowym pałkarzem kalibru .223/.278/.312 przeciwko południowym łapom i chociaż nic nie wskazuje na to, że będzie to problem długoterminowy, nierzadko zdarza się, że stosunkowo niewielka operacja skutkuje pewnymi nierozwiązanymi problemami .

READ  Jonathan Taylor podobno wrócił do obozu Coltów w poniedziałek w związku z prośbą o wymianę, ale pozostaje na liście PPP

Teraz, Chrześcijanin Basch Jest czwartym zapolowym drużyny Phillies, chociaż jest zawodnikiem użytkowym Edmunda Sosy Widział też trochę czasu na boisku. Obaj są praworęczni, ale obaj są także zawodnikami nastawionymi na defensywę. Jeśli Marsh doświadczy jakiejkolwiek porażki, drużyna Phillies będzie mogła skorzystać z plutonu z Bache’em i jego rezerwowymi kolegami z drużyny. Jaskinia Jake’a W lewym polu klub może sprawdzić opcję głębokości, która nie jest wymieniona, np Cala Stevensona. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby na obóz sprowadzono co najmniej jeszcze jednego zawodnika spoza składu, który dołączyłby do miksu, a Dombrowski przyznał na początku tego tygodnia, że ​​klub „może” w końcu pozyskać kolejnego zawodnika rezerwowego z czołowej ligi. , więc jest to bardziej godny uwagi dodatek z innego NRI nie należy całkowicie wykluczać.