22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bobby Berk o dramacie Tan France i dlaczego opuścił „Queer Eye”

Bobby Berk o dramacie Tan France i dlaczego opuścił „Queer Eye”

Zdjęcie: Jay L. Clendenin/Los Angeles Times za pośrednictwem Getty Images

Projektant wnętrz Bobby Berk robi miejsce na kontemplację i nie mówimy tu o wyrazistych lustrach. Dziwne oko Fani snują teorie na temat zakulisowych wydarzeń od czasu, gdy zeszłej jesieni rozeszła się wiadomość, że Burke opuści Fab Five (w skład której wchodzą także Tan France, Karamo Brown, Jonathan Van Ness i Antoni Porowski) po nadchodzącym ósmym sezonie serialu reality show. Naturalnie spekulacje nie ustały, gdy Burke przestał obserwować na Instagramie swoją współpracowniczkę Tan France. „Tan i ja spędziliśmy chwilę” – potwierdził niedawno Burke wywiad z Galeria próżności. „Była sytuacja między mną a Tanem i nie miała ona nic wspólnego z serialem. To była sprawa osobista, nie było nic romantycznego, tylko żeby to wyjaśnić. „Patrząc wstecz, Burke stwierdził, że nie powinien był przestać obserwować France , i może po prostu musiał wyciszyć swoją relację. „Ale tego dnia byłem zły i to był koniec” – powiedział Burke. „Staliśmy się jak rodzeństwo, a rodzeństwo zawsze będzie się kłócić”. Zauważył, że on i Francja ściskała się i gratulowała sobie nawzajem podczas ceremonii rozdania nagród Emmy na początku tego miesiąca, którą określił jako „pierwszy bandaż na tę ranę”. W ciągu sześciu miesięcy do roku mógł widzieć siebie i Francję „w swoich domach w dobrym stanie. ”

Dlaczego więc nie robić tego dalej Dziwne oko, Następnie? Według Burke’a Fab Five byli psychicznie przygotowani do odejścia po wygaśnięciu kontraktu we wrześniu 2022 r. Jednak w związku ze spadkiem treści w związku ze strajkami w Hollywood w zeszłym roku Netflix zaproponował Fab Five nową umowę na kolejne cztery cykle. Burek odmówił. Zaczął już planować wiele innych projektów. Myślał, że jego koledzy pójdą w jego ślady, ale tuż przed ostatecznym terminem powiedział, że wszyscy zdecydowali się podpisać kontrakt. „A ponieważ tylko jedno z nas nie wróciło, Netflix poczuł… [it] „Jedna osoba może zostać przekształcona” – wyjaśnił Burke. Choć przyznał, że „przez chwilę” oszalał, zagadkowo stwierdził, że „każdy z nas ma swoje powody, dla których zrobiliśmy to, co zrobiliśmy”.

READ  Jason Momoa przeprasza za zdjęcia Kaplicy Sykstyńskiej podczas Fast X Break — The Hollywood Reporter