29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

49ers w końcu mają przewagę w harmonogramie nad ogromnymi Eagles w 13. tygodniu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

49ers w końcu mają przewagę w harmonogramie nad ogromnymi Eagles w 13. tygodniu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Zespół 49ers borykał się z poważnymi trudnościami w harmonogramie sezonu NFL 2023, ale w niedzielę w końcu skorzysta z nieco dłuższego odpoczynku.

Niedzielne starcie San Francisco z Philadelphia Eagles w 13. tygodniu będzie drugim i ostatnim meczem 49ers z przewagą odpoczynku nad wszystkimi 17. Zwycięstwo w 4. tygodniu z Arizona Cardinals nastąpiło po kilku dodatkowych dniach odpoczynku po 30- Tydzień wcześniej w „Thursday Night Football” odniósł 12 zwycięstw nad New York Giants.

Drugi mecz 49ers w czwartkowy wieczór, zwycięstwo nad Seattle Seahawks w Święto Dziękczynienia, pozwala im udać się do Filadelfii z kilkoma dniami wolnego więcej niż Eagles. Ta przewaga może być jeszcze bardziej widoczna po tym, jak obrona Filadelfii znalazła się na boisku i wykonała w niedzielę zdumiewające 92 snapy w zwycięskim meczu po dogrywce z Buffalo Bills.

Dodatkowy odpoczynek, jakim cieszyli się 49ers po powrocie do domu z północno-zachodniego Pacyfiku, jest dla nich anomalią, ale nie dla ich przeciwników. Harmonogram San Francisco na rok 2023 obejmuje lub będzie obejmował cztery mecze z przeciwnikami, które pożegnają się w tygodniu: tydzień 6 (z Cleveland Browns), tydzień 8 (z Cincinnati Bengals), tydzień 10 (z Jacksonville Jaguars) i tydzień 15 (z Cincinnati Bengals). (Arizona Cardinals) Wszystkie mecze z wyjątkiem 8. tygodnia to mecze wyjazdowe, ponieważ 49ers muszą podróżować, a reszta ma wady.

Harmonogram 49ers nie stanie się łatwiejszy po powrocie z Filadelfii, gdzie w niedzielę będą gościć wypoczętą drużynę Seahawks, która w czwartkowy wieczór zmierzy się z Dallas Cowboys w 13. tygodniu.

W 16. tygodniu 49ers będą mieli krótki tydzień po poniedziałkowych zawodach piłkarskich z Baltimore Ravens na stadionie Levi’s w Boże Narodzenie. W następnym tygodniu 49ers ponownie udają się po całym kraju, aby w sylwestra zmierzyć się z Washington Commanders w meczu zaplanowanym na godzinę 10:00 czasu pacyficznego.

To Artykuł napisany przez Sharpe’a na potrzeby analizy piłkarskiej, napisany po opublikowaniu harmonogramu NFL pod koniec maja, przedstawił rozbieżności między wszystkimi 32 drużynami NFL i tym, ile odpoczynku otrzymają. Ich formuła pokazuje, że 49ers mają najwięcej 20 dni odpoczynku w lidze, co sprawia, że ​​ich harmonogram jest najbardziej wymagający. Z kolei Commanders, New York Jets i Chicago Bears mają największą przewagę, jeśli chodzi o odpoczynek graczy, gdyż są o 12 dni dłuższe niż ich konkurenci.

READ  Jak Manchester United przejął kontrolę nad Tottenhamem, tłumiąc trzyosobowego pomocnika?

Istnieją czynniki inne niż harmonogram, które wpływają na sukces zespołu, ale mają one znaczenie. Krótkie tygodnie mogą uniemożliwić kontuzjowanemu zawodnikowi przygotowanie się do meczu, jak 49ers zobaczyli z ofensywnym liniowym Spencerem Burfordem w 12. tygodniu i skrzydłowym Brandonem Aiyukiem w 3. tygodniu – oba konkursy w czwartkowy wieczór.

Tak więc 49ers mają trochę więcej odpoczynku przed Filadelfią, ale będą potrzebować czegoś więcej, aby pokonać czołową pozycję w NFC. Szatnia i sztab trenerski doskonale zdają sobie sprawę z stojącego przed nimi zadania i choć San Francisco skorzystało z trzech dodatkowych dni wolnych, liczą na inne rzeczy, aby w 13. tygodniu opuścić wschodnie wybrzeże ze zwycięstwem.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk