22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Blinken przyjechał do Polski na rozmowy w pobliżu granicy z Ukrainą

Blinken przyjechał do Polski na rozmowy w pobliżu granicy z Ukrainą

Gdy setki tysięcy ukraińskich uchodźców napłynęło do kraju, aby uciec przed konfliktem, do Polski przyjechał sekretarz stanu Anthony Blinken, aby przeprowadzić rozmowy z urzędnikami.

Blinken, najwyższy rangą urzędnik USA, który odwiedził Polskę od początku wojny, przeprowadzi rozmowy z premierem Polski Mateuszem Morawieckim i ministrem spraw zagranicznych Zbigniewem Rau w Rzeszowie, niedaleko granicy z Ukrainą.

Ponad 780 000 osób uciekło z Ukrainy do Polski od rozpoczęcia inwazji 24 lutego.

Blinken odwiedza kluczowych sojuszników w Europie, którzy odczuwają presję wojny, aby zademonstrować poparcie Waszyngtonu dla ich obrony i wzmocnić solidarność Zachodu z Moskwą.

Po pobycie w Polsce uda się do Mołdawii, gdzie cieszył się przyjazdem Ukraińców, a zwłaszcza do trzech państw bałtyckich zainteresowanych rosyjskimi operacjami.

Czy szanujesz Israel Times?

Jeśli tak, mamy prośbę.

Każdego dnia nasi dziennikarze starają się informować Cię o najważniejszych wydarzeniach, które zasługują na Twoją uwagę. Miliony ludzi polegają na ToI, aby szybko, uczciwie i bezpłatnie przedstawić Izrael i świat żydowski.

Dbamy o Izrael – wiemy, że Ty też. Więc dzisiaj mamy pytanie: Pokażcie, że doceniacie naszą pracę Dołącza do społeczności The Times of IsraelDedykowana grupa czytelników takich jak Ty, którzy doceniają i wspierają finansowo naszą pracę.

Tak, chcę

Tak, chcę

Jesteś już członkiem? Zaloguj się, aby przestać to oglądać

Jesteś oddanym czytelnikiem

Dlatego dziesięć lat temu rozpoczęliśmy Times of Israel – aby wymagający czytelnicy, tacy jak ty, mieli obowiązek czytać wiadomości o Izraelu i świecie żydowskim.

Więc teraz mamy prośbę. Podobnie jak inne serwisy informacyjne, nie znosiliśmy Pay. Ale ponieważ wydawana przez nas gazeta jest tak droga, zapraszamy do przyłączenia się czytelników, którzy stali się ważni dla Times of Israel. Czasy społeczności Izraela.

READ  IBO ogłasza plan szczytu w Polsce w 2023 roku

Korzystając z The Times of Israel, możesz wesprzeć nasz wysokiej jakości magazyn za 6 USD miesięcznie Bez reklamA także przystępne Ekskluzywna zawartość Dostępne tylko dla członków społeczności Times of Israel.

Dzięki,
David Horowitz, redaktor założyciel The Times of Israel

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do naszej społeczności

Jesteś już członkiem? Zaloguj się, aby przestać to oglądać