5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Albania gra z Polską, aby pomóc Holandii wygrać w Irlandii

Albania gra z Polską, aby pomóc Holandii wygrać w Irlandii

Holandia udaje się do Irlandii, gdzie przegrany będzie miał trudne kwalifikacje do pracy. Holendrzy są na drugim miejscu z sześcioma punktami, a Irlandia ma na koncie trzy punkty, a obie za Francją mają po 15 punktów. Jesteśmy nieco niżej w tabeli – Francja rozegrała o dwa mecze więcej niż Holandia i o jeden więcej niż Irlandia – ale Holendrzy i Irlandczycy jak dotąd szczególnie imponują. W czwartek Holandia wygrała 3:0 z Grecją, a Francja pokonała Irlandię 2:0. Grecja (6 punktów) gra z Gibraltarem i po zwycięstwie awansuje na drugie miejsce, jeśli Holendrzy nie pokonają Irlandii. Francja nie wystąpiła we wtorkowym meczu towarzyskim z Niemcami.

Grupa E

Druga w tabeli Albania (7 punktów) zrównała się z trzecią w tabeli Polską (6 punktów), a liderzy Czech (8 punktów) są bez gry. Polska chce zapewnić sobie miejsce w kwalifikacjach po czwartkowym zwycięstwie 2:0 nad Wyspami Owczymi. . Jeśli Mołdawia (5 punktów) odniesie duże zwycięstwo z Wyspami Owczymi i zremisuje Polska z Albanią, jest niewielka szansa na zajęcie pierwszego miejsca w grupie pod względem różnicy bramek.