24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bianca Sensori ryzykuje więzieniem po tym, jak pokazała swoje genitalia w Paryżu z Westem

Bianca Sensori ryzykuje więzieniem po tym, jak pokazała swoje genitalia w Paryżu z Westem

Żona Kanye Westa, Bianca Sensori, często znajduje się w centrum uwagi ze względu na swoje odważne wybory modowe. 29-letnia modelka, która współpracuje ze swoją marką Yeezy, ma ugruntowaną reputację osoby przekraczającej granice w swojej modzie, co czasami wywołuje kontrowersje i analizę. Podczas niedawnego Tygodnia Mody w Paryżu para po raz kolejny zwróciła na siebie uwagę odważnymi wypowiedziami modowymi. Jednak w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych wybory Sensory prawdopodobnie naruszają francuskie przepisy dotyczące etykiety.

Bianca Sensori i Kanye West na Tygodniu Mody w Mediolanie (zdjęcie: Via X)

Błyszczące genitalia Bianki Sensori w Paryżu mogą wylądować za kratkami

Przeczytaj także: Hailey Bieber jest „sfrustrowana” prośbą ojca, podczas gdy Justin zajmuje się nią…

Hindustan Times – Twoje najszybsze źródło najświeższych informacji! Czytaj teraz.

27 lutego na tle brukowanych ulic Paryża młoda modelka pojawiła się uderzająco. Młoda modelka miała na sobie przezroczyste legginsy bez bielizny i przezroczysty niebieski krótki top, który przyciągał uwagę. Aby dodać odrobinę blasku, założyła futro i dopasowane buty. Choć wielu oczekiwało, że w stolicy mody będzie nosić markowy strój lub wyrazisty strój, ona zdecydowała się wytyczyć własną ścieżkę. Jednak garnitur, który Sensori nosił we Francji, przekroczył typowe poziomy narażenia, potencjalnie naruszając krajowe przepisy dotyczące nieprzyzwoitego narażenia.

Francuski kodeks etykiety

Artykuł 222-32 francuskiego kodeksu karnego, wydany w marcu 1994 r., stanowi: „Zamierzone wystawianie się na tle seksualnym na oczach innych, w miejscu publicznym, podlega karze pozbawienia wolności na okres jednego roku i karze grzywny w wysokości stu lat” tysięcy franków”. Ponadto ustawa stanowi również, że „zarzut jest sformułowany w sposób wykluczający możliwość podejmowania działań wobec osób uprawiających przyrodę w miejscach do tego przeznaczonych”.

Przeczytaj także: Superman dostaje nowy garnitur! Już na pierwszy rzut oka widać niejasne podobieństwa do popularnych komiksów DC

READ  Nominacje do nagród Tony 2022: Aktualizacje na żywo i aktualności

W 2023 r. para została ukarana grzywną w wysokości 10 000 funtów za chodzenie „półnago” w miejscach publicznych we Włoszech przed tym incydentem. Włoski Trybunał Konstytucyjny dał im możliwość zapłacenia grzywny lub pójścia do więzienia za złamanie prawa.

Projektanci stojący za ubraniami Bianca Sensori

Źródła zbliżone do projektów modowych Kanye Westa ujawniły, że West ma we Włoszech oddany zespół projektantów, który projektuje dla niego ubrania, a w tym konkretnym przypadku Sensori. Co więcej, West nawiązał współpracę z Mwalulą Ogunlesi, urodzoną w Nigerii projektantką mieszkającą w Londynie, przy zaprojektowaniu kolekcji Yeezy Gap. Według Page Six Ogunlesi powiedziała: „Ona (Bianca) ma wiele do powiedzenia na temat tego, w co chce się ubrać. Wszystko, co Bianca nosi, pochodzi tak naprawdę od niej i od myśli Yee. Chcą pokazać ludziom, że możesz to zrobić samodzielnie. rzeczy, które można zdobyć — Długie skarpetki. W przypadku rajstop należy je wycinać i zszywać, a jeśli to nie pomoże, można założyć inną parę.”