2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wiadomości zza kulis, dlaczego Dragon Lee wybrał WWE zamiast AEW

Wiadomości zza kulis, dlaczego Dragon Lee wybrał WWE zamiast AEW

Dragon Lee został najnowszym znanym wolnym agentem, którego można wybrać w tym tygodniu spośród najlepszych amerykańskich firm wrestlingowych Podpisany z WWE na AEW. najnowsza wersja Biuletyn o zapasach Rzuca więcej światła na logikę meksykańskiego luchadora, który idzie z dobrze ugruntowanym podejściem WWE do wciąż rosnącego AEW Tony’ego Khana.

Decyzja Lee „zapadła na przekonaniu, że AEW jest teraz tak pełne talentu”, że czuł, że „zgubiłby się w miksie”, gdyby podpisał kontrakt z firmą. Połączenie dużego składu AEW i ograniczonego czasu telewizyjnego w każdym tygodniu sprawiło, że 27-latek poczuł, według WON, że będzie czekał w kolejce za gwiazdami takimi jak Trójkąt Śmierci, Rey Fenix ​​i Penta El Zero Miedo. a także ostatnie kontrakty z AEW, Rush i Bandido. Lee ogłosił, że podpisał kontrakt z WWE w środę po wygraniu – a następnie szybkim poddaniu się – AAA World Tag Team Championship z Dralistico na imprezie AAA’s Night of Champions. wierzy, Według Fightfulaujawnił, że luchadorowie zgłoszą się do WWE Performance Center w nadchodzących tygodniach i zaczną rozwijać markę firmy „WWE NXT”.

W NXT Lee podobno czuje, że dostanie wystarczającą ekspozycję w telewizji, aby zacząć wyrabiać sobie prawdziwe nazwisko w Stanach Zjednoczonych po utytułowanej międzynarodowej karierze. Lee zdobył tytuły w Japonii i Meksyku, a także w Stanach Zjednoczonych, w tym IWGP Junior Heavyweight Championship, CMLL World Lightweight Championship i ROH World Television Championship. Zdobył także tytuły tag team w Lucha Libre AAA i ROH.

READ  Solange Knowles wygląda szykownie w dwurzędowym garniturze podczas gali New York Ballet Couture Awards jesień 2022