16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Białystok Lowlanders ponownie podpisał kontrakt z HC Troy Baker

Grafika: Igor Lazarević Zdjęcie: Marcin Fijakovsky

ten Nizina Białostocka, Drugie miejsce Polska Liga Piłki Nożnej W 2021 roku ogłosili rezygnację głównego trenera Troya Bakera.

36 lat Piekarz Kierowany z Kalifornii Ludzie nizinni Do półfinału w PFL Trenował w swoim piątym sezonie w sezonie 2021 Europa. W 2019 roku jako główny trener Budapesztańskie dzwonki krowie w Węgierska Liga Piłki NożnejOsiągnął ten sam wyczyn, zdobywając Budapeszt HFL Półfinał. Przyszedł pierwszy Europa Jako koordynator ataków w 2015 roku Laura Byki w Norwegia, Gdzie Pomógł Byki Ich pierwszy i jedyny sukces Norwegia Mistrzostwo. W następnym sezonie pracował jako trener linii ofensywnej Renegaci z Zurychu w Liga Narodowa Szwajcarii I główny trener Młodsi renegaci. Został w Szwajcarii na następny sezon Pianna Jets Jako główny trener w 2017 roku. On wyszedł na Węgry Jako Asystent Specjalny w 2018 r. Krowie dzwonki.

Piekarza Kariera trenerska w szkole średniej i szkole średniej jest wszechstronna i skuteczna. Ostatnio pracował jako specjalny asystent Liceum Lyndona (Kalifornia) po raz pierwszy od 15 lat pomaga drużynie awansować do play-offów. Był trenerem linii defensywnej Chrześcijanin z Kentucky Po pracy jako trener running backs w 2017 roku Uniwersytet Ewangelicki W 2014. Miał taką samą sytuację Uniwersytet Stanowy w Oklahomie Panhandle (2013) i jego macierzystej uczelni, kolegium tyłek W 2012. Służył również jako trener linii ofensywnej Trójcy Prezbiteriańskiej (2010, 2011) i Liceum Calavarus (2006).

Piekarz Czekam na powrót do Ludzie nizinni:

„Jestem bardzo podekscytowany kolejnym rokiem spędzonym w Lollanders. Jestem wdzięczny za zaufanie kierownictwa do mnie i możliwość stworzenia zespołu. Mamy kilka niedokończonych spraw i możemy je zakończyć w tym roku, jeśli wszystko pójdzie dobrze.

READ  E-vany jeżdżą pewnie, gdy Opel kończy polską Astrę | Biznes | Wiadomości gospodarcze i finansowe z niemieckiej perspektywy | DW