22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bezpośrednie rezerwacje w przedsprzedaży Samsunga Galaxy S23, zdobądź ofertę S23 Ultra!

Bezpośrednie rezerwacje w przedsprzedaży Samsunga Galaxy S23, zdobądź ofertę S23 Ultra!

Samsung daje to samo Galaktyka S23I Galaxy S23PlusI Galaxy S23 Ultra Tegoroczna premia za zamówienie w przedsprzedaży, którą zaoferowała rodzinie S22, gdy ogłoszono wydarzenie Unpacked, przynajmniej w samej kwocie. 50 $ zniżki na wszystko Oferty na Galaxy S23 i bonusy za zamówienie w przedsprzedaży Rozpocznie się to 1 lutego, jednak teraz wzrasta do 100 USD, jeśli otrzymasz 2 urządzenia, więc oferta będzie jeszcze bardziej hojna w 2023 roku!
Zniżka w wysokości 100 USD obowiązuje tylko przy rezerwacji s 23 Wraz z nadchodzącym Galaxy Book, który prawdopodobnie zostanie ujawniony podczas lutowego wydarzenia Samsung Unpacked, zamawiając teraz Galaxy S23 Ultra w przedsprzedaży, otrzymasz 50 USD zniżki – tak jak w zeszłym roku – ale plus wszystkie bezkonkurencyjne oferty wymiany i prezenty. Które Samsung udostępni wczesnym użytkownikom, którzy złożą zamówienie w przedsprzedaży przed długo oczekiwaną datą premiery 17 lutego.
Nie trzeba dodawać, że zniżka na rezerwację z wyprzedzeniem jest dodatkiem do wszystkich innych bonusów, takich jak darmowe plotki Galaxy Buds Pro 2 Lub darmowe etui lub najlepsze oferty wymiany w branży lub ekskluzywne kolory i ilości pamięci, których nie będziesz w stanie uzyskać nigdzie indziej niż za pośrednictwem Samsunga, i dotyczy to modeli Verizon, T-Mobile lub AT&T Galaxy S23 od którego też kupiłeś

Samsung szybko wskazuje wszystkie korzyści, takie jak najlepsze wartości wymiany, które uzyskasz, rezerwując teraz i otrzymując S23 bezpośrednio od nich:

  • Gwarantowany kredyt w zamian za zakup wielu telefonów Galaxy, w tym kredyt w zamian za telefony z pękniętymi ekranami i najwyższą wartość w zamian za urządzenia Galaxy.
  • Program Samsung Offer, który obejmuje dodatkowe oszczędności dla uprawnionych studentów, wojska, służb ratowniczych i pracowników firm partnerskich.
  • Finansowanie RRSO 0% bez zaliczki i płatność w 4 ratach z Affirm
  • + Samsung Care + rozszerzona ochrona obejmuje:
  • Chroń urządzenie przed upadkami, zalaniem i uszkodzeniami mechanicznymi
  • Naprawy pękniętych ekranów tego samego dnia w ponad 700 autoryzowanych lokalizacjach Samsung
  • Wymiana już następnego dnia roboczego
  • Wsparcie ekspertów Samsung jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby skonfigurować nowe urządzenie, przenieść zawartość i połączyć się z innymi urządzeniami
READ  Sprzedawanie gównianych edycji Sony PlayStation Plus Classics

Ceny serii Samsung Galaxy S23 mogą być takie same

Ceny linii Galaxy S23, które wyciekły w Korei, co przekłada się na 1250 USD za S23 Ultra, po uwzględnieniu kursu wymiany, wskazują, że ceny Galaxy S23, S23 + i S23 Ultra prawdopodobnie pozostaną niezmienione w USA. Ceny w ojczystym kraju Samsunga są zwykle nieco wyższe w ekwiwalencie dolara niż ostatecznie, gdy telefony lądują w USA, a ponadto w koreańskich mediach pojawiły się doniesienia, że ​​​​domowe telefony będą kosztować nieco więcej z powodu inflacji komponentów.

W przypadku S22 Ultra Samsung umieścił rysik S Pen w korpusie telefonu, włożył lepszy ekran, ale nadal się ładuje, więc nie tracimy nadziei z ceną początkową Galaxy S23 wynoszącą 799 USD, ceną 999 USD za Galaxy S23+ i cenę Galaxy S23 Ultra Imponujące 1199 USD za podstawowe wersje z pamięcią masową. To całkiem niezła okazja, biorąc pod uwagę, że modele 128 GB mogą być ograniczone tylko do kilku krajów, a większość krajów na świecie, w tym Stany Zjednoczone, prawdopodobnie otrzyma w zeszłym roku miejsce na dane zaczynające się od 256 GB w cenie 128 GB.

Oczekiwane specyfikacje Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23

Ekskluzywny Snapdragon 8 Gen 2 firmy Samsung będzie zasilał wszystkie trzy telefony, więc przejrzyjmy wszystkie plotki o specyfikacjach serii Galaxy S23, aby ułatwić Ci złożenie zamówienia w przedsprzedaży na S23, S23 + lub Ultra.

Jak widać z wymienionych tutaj specyfikacji serii S23, Samsung zmodernizuje swoje flagowce z 2023 r. Najszybszym procesorem i modemem 5G dostępnym dla telefonów z Androidem, których testy porównawcze dorównują nawet chipom Apple z serii A.

Co więcej, pomimo większych baterii i podstawowej pamięci masowej, Galaxy S23 i S23 + powinny również zostać wprowadzone na rynek w tych samych cenach, ponieważ oczekuje się, że technologia wyświetlania pozostanie LTPS, tylko z szerszym zakresem częstotliwości odświeżania.

Jednak Samsung zrobił wszystko, co w jego mocy, aby Galaxy S23 Ultra, i to nie tylko dzięki nowemu aparatowi 200 MP, jeszcze bardziej poszerzając lukę w specyfikacji w stosunku do swojego rodzeństwa, więc spodziewa się, że większość sprzedaży trafi teraz do najlepszego telefonu 2023 roku i nie bez powodu. Bonus za wstępną rezerwację S23, który możesz uzyskać tutaj, z pewnością pomoże również zrekompensować różnicę w cenie.