18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa fabryka minifigurek LEGO pozwala stworzyć miniaturę samego siebie za 12 dolarów

Nowa fabryka minifigurek LEGO pozwala stworzyć miniaturę samego siebie za 12 dolarów

Lego testuje online nowy kreator minifigurek, Fabryka minifigurekpozwala stworzyć własną postać Lego (Przez Jay Break BlogCo obiecuję, że nie masz ze mną nic wspólnego).

W tym narzędziu będziesz mógł wybrać różne głowy, kaptury, tułów, nogi i akcesoria do swojego niestandardowego Minifiga. W przypadku bagażnika możesz zagłębić się w personalizację, stosując niestandardowe naklejki i tekst. (Lego zharmonizuje projekty, aby uniemożliwić użytkownikom tworzenie nieodpowiednich minifigurek, według Jay Break Blog.) Do wyboru są również zabawne akcesoria, takie jak laptop, ciastka i pizza. Ukończone figurki kosztują 11,99 USD, chociaż możesz kupić tylko jedną na gospodarstwo domowe.

Niektóre opcje bagażnika.
Zrzut ekranu: Emma Roth/The Verge

Oto opcje głowy.
Zrzut ekranu: Emma Roth/The Verge

Spójrz na te akcesoria! Laptop jest niesamowity i uwielbiam gumową ukochaną.
Zrzut ekranu: Emma Roth/The Verge

Jeśli korzystałeś z Lego’s online zbuduj mini kształt narzędzie dostępne w Wybierz kraje, wygląda bardzo podobnie do fabrycznej minifigurki. Jednak Build A Minifigure nie oferuje takiego samego poziomu dostosowywania bagażnika, jak w przypadku Fabryki Minifigurek.

Powinieneś wiedzieć, że możesz nie być jeszcze w stanie korzystać z Fabryki Minifigurek; Lego twierdzi, że strona jest „dostępna w ograniczonym zakresie”. (Osobiście miałem dostęp przez jakiś czas podczas pisania tego posta, ale teraz nie mogę.) Firma nazywa teraz Minifigure Factory wersją beta, aw ogłoszeniu mówi, że „niektóre części i funkcje mogą być niedostępne” i „może się również okazać, że strona jest od czasu do czasu niedostępna”.

Jako dziecko stworzyłem wersję „ja”, używając części z różnych zestawów, ale nie wyglądało to całkiem dobrze (chociaż miałem dwa miecze świetlne i deskorolkę, i zdecydowanie wyglądają dokładnie tak, jak prawdziwy ja). Dzięki Fabryce Minifigurek mogę stworzyć dokładniejszą wersję siebie Lego – i ozdobić ją naklejkami robotów. A jeśli chcesz stworzyć dla siebie pełnoprawną figurkę akcji, Hasbro niedawno ogłoszone sposób, abyś mógł to zrobić.

READ  Apple ogłosiło zupełnie nową aplikację Home na WWDC