28 kwietnia, 2024

Bengals kończą sezon Bills z udziałem Dammara Hamlina

ORchard Park, Nowy Jork — Przed rozpoczęciem tego sezonu NFL Buffalo Bills postawili sobie za cel zwycięstwo w Super Bowl. Chociaż jest to cel wspólny dla wszystkich drużyn, był on zarówno realistyczny, jak i pilny dla Bills, którzy wierzyli, że drużyna w tym sezonie ma tak duże szanse, jak nigdy dotąd, aby zapewnić mistrzostwo w tym regionie.

The Bills szybko utrzymali się na tym stanowisku przez krótki kryzys w połowie sezonu, długotrwałe kontuzje Micaha Hyde’a i Von Millera, a następnie zagrażającą życiu awarię medyczną Damara Hamlina podczas meczu w czasie największej oglądalności na początku stycznia. Ale w niedzielę Bills ponownie znaleźli się w znajomym miejscu: czekali do przyszłego roku.

Przy ciągłych opadach śniegu sezon The Bills zakończył się porażką 27:10 z Cincinnati Bengals, którzy w następny weekend zmierzą się z Kansas City w meczu o mistrzostwo AFC.

„Oczywiście chcieliśmy z nim grać i kontynuować naszą misję” – powiedział rozgrywający Bills, Josh Allen, odnosząc się do Hamlina, który był obecny na niedzielnym meczu. – Po prostu spotkaliśmy dzisiaj zespół, który grał lepiej od nas.

The Bills starali się spowolnić ofensywę Joe Burrowa i Bengals, podczas gdy Allen nie był w stanie nadać rytmu ofensywie. Bengalczycy prowadzili z trzema starterami w linii ofensywnej, ale to Allen często znajdował się w biegu, śpiesząc się do występów poza listą przebojów.

Ostatnim razem, gdy te dwie drużyny były razem na korcie, 2 stycznia, Hamlin dostał zatrzymania akcji serca po wykonaniu czegoś, co wydawało się być rutynowym atakiem na odbierającego T Higginsa. Ta gra została zawieszona w pierwszej kwarcie i ostatecznie anulowana. Od tego czasu Bills próbowali iść naprzód, czerpiąc siłę ze stałych postępów Hamlina, który został wypisany ze szpitala 11 stycznia i po raz pierwszy wystąpił publicznie w niedzielę.

READ  Anthony Edwards z drużyny USA radzi sobie z „skomplikowaną” Czarnogórą na Mistrzostwach Świata FIBA

Hamlin odwiedził szatnię Billów przed meczem Potem obserwował z oddziału, jak przechodził, jak mówili lekarze, długą rekonwalescencję. Po dwóch minutach pierwszej tercji Jumbotron pokazuje Hamlin. Złożył ręce w symbol serca, a następnie wezwał tłum do kibicowania obrońcy, który bronił Boro na linii bramkowej.

Obrona utrzymała się w tej serii – po tym, jak złapanie Ja’Marra Chase’a zostało obalone podczas przeglądu – ale to był tylko potencjalny punkt zwrotny dla rachunków, który nigdy się nie zmaterializował.

„Nie było prawdziwej energii, soku ani rozpędu” – powiedział Matt Milano, rozgrywający Bills All-Pro.

Bengals zbudowali 14-punktową przewagę w pierwszej kwarcie dzięki dwóm podaniom Burrowa po przyłożeniu do szeroko otwartych bramek – Chase w pierwszym na 28 jardów i ostry koniec Haydena Hursta w drugiej na 15. Burrow nie rzucił niekompletnego podania na bramkę Pierwsze dwie jazdy Bengalsa. W międzyczasie The Bills rozpoczęło się dwiema trzyczęściowymi seriami.

The Bills ostatecznie powstrzymali Bengals po trzecim posiadaniu, kiedy zwolnili Milano Boro na trzecim miejscu w pobliżu pomocy. Kiedy Bills odzyskali piłkę, weszli do strefy końcowej na 15-play, 75-jardowym podjeździe, zakończonym chwytem przyziemienia Allena na 1 jard.

Po tym, jak Bengals strzelił z gry w ciągu dwóch minut od ostrzeżenia w pierwszej połowie, podwyższył prowadzenie Cincinnati do 17-7, Bills cofnęli się do wyniku na początku drugiej tercji po rzucie z gry z 25 jardów od Tylera Bassa. Ale od tego momentu to wszyscy Bengalczycy utrzymywali tempo, które uniknęło ofensywy Billsa. Przyłożenie Allena w drugiej kwarcie było jedynym momentem, w którym Bills dotarli do strefy końcowej.

Rachunki przyjrzą się niektórym straconym szansom. Było dobrze rzucone głębokie kopnięcie Allena, które przeleciało ponad 30 jardów w powietrzu, przy trzecim golu z gry w ostatnich sekundach trzeciej kwarty. Ale odbiorca rozliczeń, Gabe Davis, nie mógł tego utrzymać. Później, w połowie czwartej kwarty i po tym, jak Cincinnati powiększyło swoją przewagę do 27-10, akcja Bills utknęła w martwym punkcie na terytorium Bengalu. Ponieśli karę za falstart przedłużoną do trzeciej próby, a następnie nie udało im się wykorzystać czwartej próby z 16-jardowej linii Cincinnati. Stephena Diggsa Można go zobaczyć, jak krzyczy na rozgrywającego na uboczu, gdy Allen studiował grę na ławce.

READ  Grizzlies informują Dillona Brooksa, że ​​nie zostanie sprowadzony z powrotem: źródła

Diggs, główny odbierający zespołu, na krótko opuścił grę po tym, jak Allen znokautował go w strefie końcowej, co spowodowało, że zderzył się z kamerzystą. Wrócił do następnej serii i zakończył z czterema połowów na 35 jardów na 10 celów.

„To ognisty zawodnik” — powiedział Allen o Diggsie. „On chce piłki i cokolwiek to było, nie mogliśmy go dziś zdobyć, musimy się od niego uczyć”.

Na około minutę przed końcem meczu i gdy Bills przegrywali 17, Allen rzucił przechwyt do Cornerbacka Bengals, Cama Taylora Bretta. Kibice Billsa wygwizdali i skierowali się do wyjść, podczas gdy fani Bengals poszli w drugą stronę, schodząc po schodach stadionu, by kibicować ich drużynie powracającej do mistrzostw konferencji. Po zakończeniu meczu Allen pozostał w swojej szafce, gdy jego koledzy z drużyny opuszczali boisko, nie zdejmując munduru aż do ponad pół godziny po zakończeniu meczu.

Pojedynek mógł być zapowiedzią tego, jak AFC będzie wyglądać w nadchodzących latach: Allen i Borough walczą o szansę zagrania z Patrickiem Mahomesem w meczu o mistrzostwo konferencji. Ale Bills jeszcze nie pokonali gigantów konferencji podczas postseason. Ostatnie dwa sezony zakończyły się z rąk Mahomes i Kansas City. W tym roku Burrow and the Bengals zakończyli sen Billów o Super Bowl.

Trener Bills, Sean McDermott, powiedział, że porażka powinna być okazją do nauki na przyszłość. Ale na razie był to niezadowalający koniec dla zespołu, który w ciągu ostatnich kilku tygodni znalazł sposoby, aby iść do przodu.

„Bariery w tej grupie zostały przełamane pod względem wrażliwości” – powiedział centrum Billsa, Mitch Morse. „Zdecydowanie boli świadomość, że ta konkretna grupa przeszła tak wiele i ten rozdział jest zamknięty”.