25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bateria Samsunga Galaxy Ring może wytrzymać do dziewięciu dni

Bateria Samsunga Galaxy Ring może wytrzymać do dziewięciu dni

Kiedy na początku tego tygodnia podczas Mobile World Conference mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się Samsungowi Galaxy Ring, żywotność baterii wciąż pozostawała tajemnicą. Jednak od tego czasu Samsung potwierdził, że inteligentny pierścień będzie działał od pięciu do dziewięciu dni na jednym ładowaniu.

Szacunki pochodzą z kilku źródeł. Jak zauważono 9to5Google,koreański outlet Wiadomości finansowe Z raportów wynika, że ​​dr Hoon Bak, wiceprezes Samsunga ds. cyfrowego zdrowia, podał reporterom ten numer podczas konferencji prasowej. Ciało robota Również dostrzeżony A tk m raport Cytowano, że prezes Samsung Electronics Roh Tae-moon powiedział, że pierścienia można używać przez maksymalnie dziewięć dni.

Ale nie przywiązuj jeszcze zbyt dużej wagi do szacunków dotyczących baterii Samsunga. Bateria Oura Ring wytrzymuje do siedmiu dni, ale w praktyce wytrzymuję tylko od trzech do pięciu dni, ponieważ umożliwiam ciągłe monitorowanie SpO2. To samo może dotyczyć Galaxy Ring. Nie wiemy Jak Galaxy Ring będzie korzystał z własnych czujników. Niektóre urządzenia do noszenia wykonują okresowe odczyty, aby wydłużyć żywotność baterii; Kolejna próbka w sposób ciągły; Inne dają możliwość wyboru. Włączenie ciągłego śledzenia zwykle znacznie skraca żywotność baterii.

Żywotność baterii może również zależeć od rozmiaru otrzymanego pierścionka. W przypadku smartwatchów mniejsze modele mają zwykle nieco krótszą żywotność baterii, po prostu dlatego, że nie można w nich zmieścić większych baterii. To samo można powiedzieć o pierścieniu Galaxy Ring firmy Samsung, który jest dostępny w wielu rozmiarach.

Tak czy inaczej, dziewięciodniowy czas pracy baterii może być atrakcyjny dla tych, którzy są zmęczeni codziennym ładowaniem swoich smartwatchów. Ogólnie rzecz biorąc, jest to także atrakcja dla inteligentnych pierścieni. Oprócz tego, że są mniejsze i bardziej dyskretne, brakuje im wyświetlaczy zużywających dużo baterii. Zdecydowana większość z nich to moduły śledzące pasywne, które wchodzą w interakcję z telefonem wyłącznie w celu synchronizacji danych.

READ  Horizon Zero Dawn PS5 rzekomo nie jest rozwijane przez Guerrilla Games

Innymi słowy, świetnie, jeśli to prawda! Będziemy musieli poczekać, aż Galaxy Ring będzie gotowy, aby recenzenci mogli sprawdzić, czy Samsung go zaoferuje.