22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bam Margera osiąga kamień milowy po miesiącu trzeźwości: znowu jeździ na łyżwach

Bam Margera osiąga kamień milowy po miesiącu trzeźwości: znowu jeździ na łyżwach

Ekskluzywny

Bama Margery

Miesiąc trzeźwości


…Znowu jeździsz na łyżwach jak zawodowiec

Bama Margery Miał niezwykły kamień milowy na drodze do powrotu do zdrowia… powiedziano nam, że jest trzeźwy od miesiąca i nawet znowu chodzi do skateparku.

Źródła bliskie Bamowi powiedziały TMZ… Bam niedawno przekroczył granicę jednego miesiąca i mieszka na farmie należącej do innego zawodowego deskorolkarza niedaleko Filadelfii.

Powiedziano nam, że był na farmie ze swoją dziewczyną, Danny — Oboje codziennie chodzili na siłownię i spacerowali z psami, a Pam bardzo schudła… dzięki czemu mógł znowu zacząć jeździć na łyżwach i dzięki temu znów wyglądało to na łatwe.@captiancremebrulee

Nasze źródła podają, że bardzo chciałby wrócić do sportu, ale co ważniejsze, zachował wąski krąg przyjaciół i pozytywne wpływy. Dani postawiła mu nawet ultimatum, które wydawało się mu pomóc – wybrał ją ze względu na alkohol.

Powiedziano nam, że były gwiazdor „Jackass” czuje, że po raz pierwszy chce sam wytrzeźwieć… zamiast zmuszać go do interwencji rodzina lub przyjaciele.

Jak wspomnieliśmy, Pam toczył batalię prawną ze swoją żoną, z którą był w separacji, Nikkiaby sprawować opiekę nad swoim 5-letnim dzieckiem, Feniks — to było Przyznanie tymczasowej wyłącznej opieki nad dzieckiem Chłopiec zginął w zeszłym miesiącu, po tym jak został aresztowany i oddzielnie zamordowany Przypadki ogólnego zatrucia. Pam mogła rozmawiać przez FaceTime z Phoenix 4 razy w tygodniu.

BTW, bracie Pam, Pętoktóre zostało ujawnione na początku tego roku, że Pam zniszczyła gitarę, którą od niego otrzymali Billy’ego Idola W gniewie. Powiedziano nam, że Pam i Danny spędzili czas z piosenkarzem w Filadelfii w zeszły weekend po koncercie i Billy podpisał dla niego nową gitarę.

Brawo Pam.Tak trzymaj.READ  Michael Jordan prosi Violę Davis o obsadę w filmie „Air” – różne