1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Armored Core 6 rozbija Souls, stając się drugą co do wielkości premierą FromSoftware na PC

Armored Core 6 rozbija Souls, stając się drugą co do wielkości premierą FromSoftware na PC

opublikowany: 2023-08-28T02:13:33

zaktualizowany: 2023-08-28T02:13:48

Armored Core 6 Fires of Rubicon Assault trafiło w ręce graczy na całym świecie 25 sierpnia. Gra miała świetny weekend otwarcia na PC, pokonując wszystkie tytuły Souls i Sekiro pod względem największej liczby graczy jednocześnie.

Armored Core 6, charakteryzujący się szybką akcją mechów, stanowi lekkie odejście od gier RPG typu dark fantasy, które firma FromSoftware promowała wśród graczy w ciągu ostatniej dekady. Jednak satysfakcjonująca walka, trudny, ale sprawiedliwy poziom trudności i czysta radość z pokonywania wielu wyzwań, to wszystko niesie ze sobą DNA, które pokochali fani dewelopera.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Została już opisana jako jeden z najtrudniejszych tytułów FromSoftware w dotychczasowej historii, ponieważ wielu graczy zniechęciło się do gry dyrektor ds. nauki Armored Core 6. Gracze niszczą konsole, sfrustrowani stromą krzywą uczenia się gry.

Mimo to, według danych Armored Core 6, w sam weekend otwarcia grało jednocześnie 156 171 graczy Baza danych Steama. Choć nie była w stanie pobić ogromnego sukcesu Elden Ring, pobiła każdą inną wersję FromSoftu na PC i zajęła drugie miejsce w katalogu deweloperów.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

oprogramowania

Jeśli uda ci się przedrzeć przez ten śmigłowiec, Armored Core 6 jest całkiem niezły, przysięgamy.

Niszcząc sukces Armored Core 6

Armored Core 6 przekroczyło najwyższą liczbę jednoczesnych graczy spośród innych najnowszych tytułów FromSoftware na PC, takich jak Sekiro (125 315) i Dark Souls 3 (129 975). Możliwe, że sukces Elden Ring miał z tym coś wspólnego.

The Elden Ring jest obecnie szóstym najpopularniejszym tytułem wszech czasów na platformie Steam pod względem liczby jednoczesnych graczy. Ta kultowa gra w szczytowym momencie zgromadziła aż 953 426 graczy i wprowadziła szerszą społeczność graczy w filozofię projektowania FromSoftware.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Armored Core 6 to pierwszy tytuł tego dewelopera od czasów Elden Ring, który zwrócił na grę wiele uwagi. Jeśli w wynikach recenzji jest coś wartego rozważenia, FromSoft z pewnością okazał się czymś więcej niż tylko kucykiem na jedną sztuczkę.

Społeczność fanów oddana poprzednim tytułom Armored Core nie powinna być pomijana przez sukces najnowszej odsłony. Mimo że Fires of Rubicon jest szóstą odsłoną serii, długoletni gracze tej serii czekali od ponad dekady, aby zdobyć nowy rdzeń pancerza, który zdecydowanie pojawił się w tej grze.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Zrzut ekranu z prezentacji PvP Team Armored Core 6Bandai Namco

Oferta PVP w Armored Core 6 może wydłużyć cykl życia gry, co oznacza, że ​​może wystąpić napływ nowych graczy.

Nie wszyscy fani serii są oczywiście zadowoleni z najnowszego Armored Core. Niektórzy fani serii od dawna oskarżają twórcę o kłamstwa na temat podobieństwa gry do gier z serii „Soulsborne” w okresie poprzedzającym premierę, posuwając się nawet do nazwania jej „Armored Souls”.

Mimo to przeważająca liczba graczy jest wielkimi fanami Armored Core 6 i niezrównanego zakresu możliwości dostosowywania gry. Gracze stworzyli i udostępnili własne dziwaczne mechy inspirowane ikonami gier, takimi jak Minecraft Creeper, Pepsi Man i nie tylko.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Więcej informacji na temat Armored Core 6 Fires of Rubicon znajdziesz na naszej liście przewodników.
Czy Wielki Miecz Księżycowego Światła jest w Armored Core 6? | Wymagania Armored Core 6 na PC | Czy Armored Core 6 to otwarty świat? | Czy Armored Core 6 posiada tryb wieloosobowy? | Bonus za zamówienie w przedsprzedaży Armored Core 6 i różnice w wersjach | Czy Armored Core 6 trafi do Xbox Game Pass? | Jak zastraszyć wrogów za pomocą wskaźnika efektów | Czy Armored Core 6 ma tryb fotograficzny? | Armored Core 6: Ile jest misji?