16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Arizona Cardinals QP Keeler Murray

Arizona Cardinals QP Keeler Murray

Keeler Murray Opublikował w poniedziałek na Instagramie, że „całe to bzdury nie jest tym, czym jestem” i obiecał „rosnąć i poprawiać się” dzień po tym, jak źródła opisały Chrisa Mortensena z ESPN z Arizona Cardinals jako egocentrycznego, niedojrzałego i palcowego -wskazująca osoba.

„Gram w tę grę z miłości do niej, moich kolegów z drużyny, wszystkich, którzy pomogli mi dostać się na to stanowisko, które we mnie wierzyli i zdobywać trofea. Cała ta bzdura nie jest tym, co myślę, nigdy nie byłabym, nigdy nie byłabym. Każdy, kto ma kiedykolwiek stąpałem między tymi liniami ze mną, wie, jakie to trudne” on napisał. „Kochaj mnie lub nienawidź, ale będę się rozwijał i poprawiał”.

Mortensen doniósł za pośrednictwem źródeł w niedzielę, że Murray, który niedawno usunął jakiekolwiek wzmianki o kardynale ze swojego konta na Instagramie, jest sfrustrowany serią, zawstydzony porażką zespołu 34-11 z Los Angeles Rams i uważa, że ​​stał się kozłem ofiarnym. .

Tymczasem mówi się, że trener Cardinals, Cliff Kingsbury, szuka lepszych sposobów, aby pomóc Murrayowi, a wybrany zespół weteranów ma nadzieję, że skontaktuje się z Murrayem, aby dowiedzieć się, jak 24-latek najlepiej radzi sobie z przeciwnościami. Mortensena.

Pomimo złości kardynałowie oczekują, że sytuacja się uspokoi, a Murray będzie środkiem, teraz iw przyszłości, donosi Mortensen.

Murray niedawno wyczyścił swoje konto na Instagramie ze wszystkich oprócz dwóch postów, z których jeden był umundurowany dla Oklahoma Sooners z 2018 roku, a drugi zawierał dziewięć jego zdjęć z tegorocznej Pro Bowl.

Murray wchodzi w ostatni rok swojego kontraktu na młodsze lata, a Arizona ma czas do 2 maja, aby wybrać opcję na piąty rok. Jednak Murray jest również uprawniony do negocjowania nowej umowy teraz, gdy zakończył swój trzeci sezon.

Obecnie ma zarobić w 2022 r. pensję podstawową w wysokości 965 000 dolarów, ale z dotychczasową premią w wysokości 4,5 miliona dolarów w pełni gwarantowaną piątego dnia powtarzającego się roku, Murray otrzyma około 5,4 miliona dolarów.

READ  Kontuzja Jadena Iveya przyćmiewa letnie zwycięstwo Detroit Pistons nad Wizards

Jeśli Murray chce nowego kontraktu przed swoim czwartym sezonem w NFL, będzie miał niedawny precedens, na który mógłby wskazać. Rozgrywający Buffalo Bills Josh Allen Na początku sierpnia, przed rozpoczęciem czwartego sezonu, zapewnił sobie sześcioletni kontrakt o wartości 258 milionów dolarów.

W swoich trzech sezonach w NFL Murray zdobył tytuł Rookie of the Year i dwa Pro Bowls, ale w tym sezonie po raz pierwszy Cardinal awansował.

Josh Winfuss z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.