16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zack Taylor uważał, że Bengalczycy mogą ukraść swój debiut dzięki późnej rundzie Samaje Perine’a

Zack Taylor uważał, że Bengalczycy mogą ukraść swój debiut dzięki późnej rundzie Samaje Perine’a

USA Dzisiaj Sport

interwencja obronna baranów Aaron Donald Bengals rozgrywający ciśnienie Joe Borough Niepełne czwarte miejsce pod koniec czwartej kwarty zapewniło jego drużynie zwycięstwo w Super Bowl, ale Bengalczycy mieli więcej szans na przedłużenie gry, ponieważ sprawy potoczyły się inaczej na trzecim miejscu.

kompletna nora dla Tyler Boyd Początkowo Bengalczycy opuścili o metr w dół od pierwszej próby i zabrakło im trzeciej pozycji, co spowodowało, że główny trener Zack Taylor wykonał bieg. Samaji Beren. Beren został wypchany bez zysku przez Aarona Donalda i Greg Gainesco zmusiło Bengal do wyznaczenia terminu przed fatalną czwartą.

Po meczu Taylor wyjaśnił sposób myślenia zespołu w tym miejscu.

„Tak, zmiękły i pomyśleliśmy, że możemy najpierw ukraść tam, a potem wrócić i oddać kilka strzałów w strefie końcowej” – powiedział Taylor. „To po prostu nie zadziałało”.

Perine zwykle grał na podawaniu w dół i tylko ponownie prowadził piłkę podczas meczu. Joe Mixon Przebiegł piłkę 15 razy na 72 jardy, ale Taylor nie został zapytany, dlaczego nie widział prowadzenia zespołu w jednym z najbardziej kolejnych strzałów w tym roku.READ  Chip Kelly opuszcza UCLA i ma zostać koordynatorem ofensywy stanu Ohio: źródło