16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Apple pracuje nad rozwiązaniem problemów z przegrzewaniem się iPhone’a 15

Apple pracuje nad rozwiązaniem problemów z przegrzewaniem się iPhone’a 15CNN

Apple pracuje nad naprawą oprogramowania po doniesieniach o łataniu niektórych nowych modeli iPhone’a 15 Wysoka temperatura.

Firma powiedziała CNN, że obecne problemy z przegrzaniem nie stanowią zagrożenia dla bezpieczeństwa i nie będą miały wpływu na długoterminowe działanie dotkniętych modeli iPhone’a. Podkreślił również, że iPhone’y mają wewnętrzną ochronę podzespołów, która pomaga regulować temperaturę, jeśli stanie się zbyt wysoka.

Apple powiedział także CNN, że istnieje kilka okoliczności, które powodują, że oferta nowej generacji staje się coraz bardziej gorąca. Skargi użytkowników zaczęły się rozprzestrzeniać po tym, jak 22 września do sklepów trafiły najnowsze iPhone’y.

„Zidentyfikowaliśmy pewne warunki, które mogą spowodować, że Twój iPhone nagrzeje się bardziej, niż oczekiwano” – powiedział Apple w oświadczeniu CNN.

Początkowo w przypadku niektórych niedawno zaktualizowanych aplikacji innych firm może wystąpić przegrzanie, co powoduje „przeciążenie” systemu – twierdzi firma. Do tych aplikacji należą Instagram, Uber i gra wyścigowa Asphalt 9.

„Współpracujemy z twórcami aplikacji nad poprawkami, które są w przygotowaniu” – oznajmił Apple w oświadczeniu.

Firma poinformowała również, że odkryła błąd w iOS 17 dotykający niektórych użytkowników i planuje wdrożyć aktualizację oprogramowania, aby rozwiązać ten problem. Nie skomentował, kiedy poprawka będzie dostępna.

Ponadto Apple stwierdziło, że w ciągu pierwszych kilku dni po skonfigurowaniu lub przywróceniu urządzenia urządzenie może być ciepłe ze względu na „zwiększoną aktywność w tle”.

jabłka Strona wsparcia Ostrzega użytkowników, że urządzenie może się nagrzać podczas przywracania danych z kopii zapasowej, korzystania z aplikacji intensywnie korzystających z grafiki, przesyłania strumieniowego wysokiej jakości wideo i bezprzewodowego ładowania.

„Te warunki są normalne i Twoje urządzenie powróci do normalnej temperatury po zakończeniu procesu lub zakończeniu aktywności” – podaje firma na stronie internetowej. „Jeśli Twoje urządzenie nie wyświetla ostrzeżenia o temperaturze, możesz nadal z niego korzystać.”

READ  AI: The Somnium Files — nirwana Inicjatywa nirwana opisuje podwójne historie, nowe elementy śledztwa i nowe postacie

Wiadomość ta pojawia się wraz z pojawieniem się dużego popytu na iPhone’a 15. Przed dniem premiery analitycy z takich firm jak Wedbush Securities poinformowali, że liczba zamówień przedpremierowych na iPhone’a 15 idzie lepiej, niż pierwotnie oczekiwano, przy dużym popycie na iPhone’a 15 Pro z najwyższej półki, zwłaszcza na Pro Max. . W przypadku różnych modeli Pro czas dostawy i wysyłki został przesunięty na koniec października i połowę listopada.

Nowe iPhone’y pojawiają się po tym, jak Apple ogłosił w sierpniu, że sprzedaż spadła trzeci kwartał z rzędu. Przychody iPhone’a w trzecim kwartale wyniosły 39,7 miliarda dolarów, co stanowi spadek o około 2% rok do roku, ponieważ użytkownicy rzadziej aktualizują swoje urządzenia.

Jednak według szacunków Wedbusha od ponad czterech lat około 250 milionów iPhone’ów nie zostało zmodernizowanych. Ulepszenia procesora, aparatu i systemu ładowania, w połączeniu z rabatami od operatorów komórkowych, mogą być więcej niż wystarczającym powodem, dla którego użytkownicy ostatecznie dokonają aktualizacji w tym roku.

Ceny iPhone’a 15 Pro zaczynają się od 1099 dolarów, a iPhone’a 15 Pro Max od 1199 dolarów. Podstawowe iPhone’y, iPhone 15 i iPhone 15 Plus, kosztują odpowiednio 799 i 899 dolarów.