16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Urządzenie ręczne Game Pass firmy Logitech jest drogie

Urządzenie ręczne Game Pass firmy Logitech jest drogie

Białe urządzenie przypominające klawisz wyświetla pulpit nawigacyjny Xbox, trzymając je dwiema rękami.

Posiadanie (stosunkowo) małego urządzenia, na którym można grać w dowolną dużą grę, to świetny pomysł, a to Co kocham w Steam Decku Valve. Ale talia może być nieco nieporęczna, a jej bateria czasami nie wystarcza. Ponadto nie działa łatwo z Xbox Game Pass. Tak więc pomysł nowego, mniejszego urządzenia przenośnego przeznaczonego do streamowania tytułów Game Pass i Xbox brzmi świetnie! Jednak przy 300 USD wydaje się to zbyt drogie w świecie, w którym Steam Deck i Switch OLED są mniej więcej w tej samej cenie.

Ogłoszone dzisiaj przez Microsoft i LogitechNowa mobilna konsola do gier G Cloud to małe urządzenie z Androidem oparte na strumieniowaniu gier wideo. 10 lat temu wydawałoby się to dziwnym pomysłem. Ale dzisiaj możesz przesyłać strumieniowo praktycznie każdą grę na większość platform, wystarczy tylko majsterkować. Ideą nowego urządzenia G Cloud jest wyeliminowanie manipulacji i modyfikacji oraz zapewnienie graczom prostego, szybkiego i lekkiego sposobu na strumieniowe przesyłanie wszystkich wspaniałych gier w ramach Game Pass.

Po pierwsze, pozytywy. Odbiera Twoje nowe urządzenie z Androidem Aby przedłużyć żywotność baterii, wynika to prawdopodobnie z faktu, że tylko strumieniuje gry i nie odtwarza ich lokalnie. Posiada 7-calowy ekran dotykowy 1080p, wbudowane elementy sterujące, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm oraz przycisk i drążek podobny do kontrolera Xbox. Bardzo podoba mi się też wygląd urządzenia. Jest nieco mniejszy niż Steam Deck, co powinno być miłe dla osób o mniejszych dłoniach.

Ale tu jest problem: cena. Obecnie możesz poprosić o plik G Cloud za 300 USD Co jest dość wysokie, biorąc pod uwagę, że jest to w zasadzie fantazyjny telefon z Androidem z wbudowanymi elementami sterującymi, większą baterią i brakiem połączeń telefonicznych. Ma obsługę Sklepu Google Play, więc mają na nim działać gry i aplikacje mobilne. W oparciu o Androida będzie można go w zasadzie dostosować od pierwszego dnia. Ale wciąż 300 dolarów, więc brzmi to wysoko.

وهذا فقط الآن. بمجرد طرحه في 17 أكتوبر ، يصل السعر إلى 350 دولارًا ، ويعرف أيضًا باسم سعر Switch OLED الجديد و 50 دولارًا فقط أقل من Steam Deck سعة 64 جيجا بايت. الآن ، من الصحيح أن Switch لا يمكنه دفق الكل Biblioteka Game Passale przy odrobinie majsterkowania Steam Deck naprawdę może, podczas gdy ty też grasz (Większość) twoich gier Steam.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem G Cloud na Twitterze, byłem zainteresowany. Dobrym pomysłem może być posiadanie małego urządzenia przeznaczonego do aplikacji na Androida i przesyłania strumieniowego w chmurze Xbox Game Pass. Ale tylko za jakieś… 200 dolarów. Przy obecnej cenie sugerowałbym kupowanie nowego telefonu, zewnętrznej konsoli do obecnego telefonu lub Steam Deck.

READ  Mało znana firma ma plan na zawsze zmienić smartwatche