13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anne Hathaway twierdzi, że straciła role z powodu znęcania się w „Hathahate”, zanim Christopher Nolan obsadził ją w „Interstellar”

Anne Hathaway twierdzi, że straciła role z powodu znęcania się w „Hathahate”, zanim Christopher Nolan obsadził ją w „Interstellar”

amerykańska aktorka Anne Hathaway Mówi, że straciła możliwości aktorskie w połowie 2010 roku, kiedy ruch cyberprzemocy „Hathahate” osiągnął najwyższy poziom w historii.

Ale w A W poniedziałek ukazał się profil Vanity Fair, Gwiazda „Pomysł na Ciebie”. odzwierciedla to Christophera Nolanaktóra wcześniej zagrała w „Mroczny Rycerz Powstaje”, „nie przejmowała się tym” i w pewnym sensie uratowała swoją karierę dzięki ponownemu obsadzeniu w filmie „Interstellar” z 2014 roku.

„Nie wiem, czy wiedział, że mnie wtedy wspiera, ale wywarło to wpływ” – powiedziała Hathaway. „A moja kariera nie straciła dynamiki tak, jak by to wyglądało, gdyby mnie nie wspierał”.

W epickim filmie science-fiction, w którym występują Matthew McConaughey, Jessica Chastain, Matt Damon i młody Timothée Chalamet, Hathaway gra dr Amelię Brand, naukowca z NASA i astronautkę, która dołącza do Josepha Coopera McConaugheya w ich misji kosmicznej.

Nagrodzona Oscarem aktorka publicznie wspominała ten mroczny okres w filmie „Kobiety w Hollywood” z 2022 roku. List do Elle To znęcanie się – przez które często oczerniano ją jako nerwową i nadmiernie podekscytowaną lub przejawiającą energię „dzieciaka ze sceny” – „było językiem, którego używałem wobec siebie od siódmego roku życia” i widząc „ból, jaki odczuwała, sama spowodowała” uwydatniło się w jej życiu. Publiczna arena Internetu była „rzeczą”.

Ten okres, w dużej mierze skupiony wokół rozdania Oscarów w 2011 r. z Jamesem Franco i kampanii wręczania nagród dla filmu „Les Misérables” w 2012 r., która ostatecznie przyniosła jej w tym roku Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej, również był najgorszym okresem.

„Wiele osób nie przydzielało mi żadnych ról, ponieważ zbytnio martwiły się tym, jak niepewna jest moja tożsamość w Internecie” – Hathaway powiedziała VF, zanim ujawniła rolę, jaką Nolan nieumyślnie odegrał w rehabilitacji jej wizerunku. „Miałem anioła w Christopherze Nolanie, który się tym nie przejął i dał mi jedną z najpiękniejszych ról, jakie kiedykolwiek zagrałem, w jednym z najlepszych filmów, w jakich kiedykolwiek brałem udział”.

READ  Królowa Elżbieta pojawia się ponownie podczas obchodów jubileuszu

„Upokorzenie jest bardzo trudne” – kontynuowała. „Kluczem jest, aby cię to nie zamknęło. Musisz zachować śmiałość, a to może być trudne, ponieważ myślisz: «Jeśli będę bezpieczny i jeśli przytulisz mnie w środku, a jeśli tego nie zrobię» zwróć na siebie dużą uwagę, nie zrobi mi to krzywdy”. Ale jeśli chcesz to zrobić, nie bądź aktorem. Chodzisz po linie. Jesteś lekkomyślny. Prosisz ludzi, aby inwestują w ciebie swój czas, pieniądze, uwagę i troskę. Musisz więc dać im coś wartego tego wszystkiego. A jeśli cię to nic nie kosztuje, co tak naprawdę dajesz?

Przeczytaj całą historię z okładki „Vanity Fair” Hathaway Tutaj.

Poczta Anne Hathaway twierdzi, że straciła role z powodu znęcania się w „Hathahate”, zanim Christopher Nolan obsadził ją w „Interstellar” pojawił się jako pierwszy zawinąć.