3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W urodziny Malti Mary odwiedź świątynię Chopra Jonas.  Zobacz zdjęcia Priyanki, Nicka, Madhu

W urodziny Malti Mary odwiedź świątynię Chopra Jonas. Zobacz zdjęcia Priyanki, Nicka, Madhu

Priyanka z rodziną. (uprzejmość: Priyanka Chopra)

Nowe Delhi:

Priyanka Chopra i Nick Jonas są w siódmym niebie, ponieważ ich pociecha Multi Marie w poniedziałek skończyła dwa lata. Podczas gdy Nick Jonas rzucił fanom okiem na kameralną imprezę urodzinową Multi Marie, my z pewnością mieliśmy nadzieję zobaczyć więcej porywających uroczystości. Priyanka spełniła nasze życzenie w swoim najnowszym poście. Międzynarodowa gwiazda podrzuciła właśnie kolejną serię zdjęć z obchodów drugich urodzin ukochanej córki, które obejmowały także wizytę w świątyni. Początkowa ramka przedstawia małą Malti Marie, ubraną w uroczy pasujący zestaw i bindi, stojącą z girlandą na świątyni. Podczas gdy następna klatka pokazuje ją wyglądającą jak gwiazda rocka na przyjęciu urodzinowym z motywem Elmo, możemy też zobaczyć, jak cała rodzina odmawia specjalną modlitwę za pomocą jednego z kliknięć. Przy tej specjalnej okazji do rodziny dołączyła także matka Priyanki, dr Madhu Chopra. Udostępniając zdjęcie, Priyanka napisała: „Ona jest naszym cudem. Ma 2 lata”. Wielu przyjaciół Priyanki złożyło życzenia Malti Mary w jej wielkim dniu. Dia Mirza napisała: „Wszystkiego najlepszego, moja córeczko”.

Priyanka Chopra Andaz Współgwiazda Lara Dutta skomentowała: „Wszystkiego najlepszego, moja piękna córeczko!” Mindy Kaling napisała: „Wszystkiego najlepszego dla tej ślicznotki!” Preity Zinta skomentowała: „Och! Wygląda tak uroczo… Wszystkiego najlepszego, Maltańczyk”. Guneet Monga, Ira Dubey i Camilla McConaughey również złożyli maleństwu życzenia. Wielu fanów pochwaliło także rodzinę za to, że z równym przyjęciem kultury indyjskiej i amerykańskiej entuzjazm, ponieważ wygrała Visiting the Temple with Hearts. Jeden z fanów skomentował: „To znaczy, śledzę cię już od bardzo długiego czasu i najlepsze, co widzę, jest to, że robisz wrażenie na obu kulturach w ten sam sposób. Mam na myśli to, że bardzo ważne jest, aby młodsze pokolenie było połączone ze swoimi korzeniami, a jednocześnie je obejmowało, wielki szacunek dla Was, a jednocześnie dajecie idealny przykład całemu narodowi, że wielokulturowość jest zrównoważony i jednocześnie obejmujący Twoje wartości, możliwe jest przejście na inną religię… Wszystkiego najlepszego dla niej… Ona Bóg pobłogosławił ją piękną matką.

READ  Netflix Wprowadzenie Sandman: Neil Gaiman Thomas Sturridge

Inny napisał: „Wszystkiego najlepszego… miło widzieć, że tak pięknie łączysz obie kultury”. „Nick w kurtce listonosza w Mandirze to coś, czego nigdy nie myślałem, że zobaczę” – zażartował jeden z użytkowników.

W środę Nick Jonas udostępnił serię zdjęć z przyjęcia urodzinowego Malti Marie Elmo na Ulicy Sezamkowej. „Nasz mały aniołek ma 2 lata” – napisał pod zdjęciami. Przeczytaj wszystko na ten temat tutaj

Po urodzeniu Malti Marie w 2022 roku chłopczyk spędził ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii noworodków. Po Jej dziecko wróciło do domu„Po ponad 100 dniach spędzonych na OIOM-ie nasza mała dziewczynka w końcu wróciła do domu” – napisała Priyanka Chopra. „Podróż każdej rodziny jest wyjątkowa i wymaga pewnego poziomu wiary. Chociaż nasza była przez kilka miesięcy pełna wyzwań, stało się jasne, że z perspektywy czasu widzę, jak cenna i doskonała jest każda chwila. Jesteśmy podekscytowani, że nasza mała dziewczynka w końcu jest w domu i chcemy tylko podziękować każdemu lekarzowi, pielęgniarce i specjalistowi w Szpitalu Dziecięcym Rady w La Jolla i Cedars Sinai w Los Angeles, którzy byli bezinteresownie obecni w odcinku „Na każdym kroku. Nasz następny rozdział zaczyna się teraz, a nasze dziecko jest naprawdę niezłym twardzielkiem. Zabierzmy mu mm! Mama i tata cię kochają”.

Priyanka Chopra i Nick Jonas powitali córkę poprzez macierzyństwo zastępcze w styczniu 2022 r. Para pobrała się w grudniu 2018 r., po kilku miesiącach spotykania się.