28 kwietnia, 2024

Aktualizacje na żywo Anglia vs Senegal: Harry Kane i spółka mają pełną kontrolę

The Mistrzostwa Świata 2022 Niedziela trwa na żywo na FS1 z Anglia (2-1-0) bierze to na siebie Senegal (2-0-1) na Al Bayt Stadium w Al Khor w Katarze w czwartym meczu 1/8 finału turnieju.

Zwycięzca awansuje do pojedynku head-to-head Francja w ćwierćfinale w piątek (11:00 ET, FS1 i aplikacja FOX Sports).

Oto najważniejsze sztuki!

Anglia kontra Senegal

4′: Senegal jest pod presją na początku

Bolaj Zia Był w stanie rozdzielić parę angielskich obrońców, ale podanie do niego w polu karnym było tego za dużo, uniemożliwiając Senegalowi oddanie strzału.

22′: bardzo blisko do Senegalu

Ismail Sar Był bardzo blisko pełnego kontaktu z podaniem, które dałoby Senegalowi prowadzenie 1:0.

32′: Pickford zdobywa Anglię

Senegal nadal wywierał presję na Anglię w pierwszej połowie, a Dia uderzył kilka metrów przed siatką. Ale Jordana Pickforda Przerwa w nurkowaniu, aby mecz był bezbramkowy.

38′: Anglia prowadzi

Anglia zdołała odwrócić losy spotkania, nie tylko utrzymując Senegal z dala od gry pomimo swojej presji, ale także strzelając gola. Jordana Hendersona Dostałem właściwy kontakt z podaniem od Jude’a Bellinghama dawać trzy lwy prowadzenie 1:0.

Jordan Henderson z Anglii strzelił gola przeciwko Senegalowi w 38. minucie

Zobacz bramkę Jordana Hendersona z Anglii przeciwko Senegalowi w 38. minucie Mistrzostw Świata FIFA Mężczyzn 2022.

45′ + 3′: Anglia dubluje tuż przed przerwą

Harry’ego Kane’a Dostał szansę solo w ataku tuż przed przerwą i wykorzystał ją, strzelając uderzeniem w górnej części połowy, co dało Anglii 2: 0.

Harry Kane strzela gola przeciwko Senegalowi w 45 + 3′

Harry Kane strzela gola przeciwko Senegalowi w 45 + 3'

57′: Saka dobrze gra w piłkę

Bukayo Saka Postawił się we właściwym miejscu we właściwym czasie i wszedł na środek pudła, aby się odwrócić Phila Fodena Podaj do bramki i wyprowadź Anglię na 3:0.

READ  49ers w końcu mają przewagę w harmonogramie nad ogromnymi Eagles w 13. tygodniu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Reprezentant Anglii Bukayo Saka zdobywa bramkę przeciwko Senegalowi w 57. minucie

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

przed meczem

ustawienie sceny

Anglia rozpoczyna fazę pucharową i chce przejść kolejną długą passę, tak jak w 2018 roku, kiedy doszła do półfinału, zanim przegrała ten mecz i mecz o trzecie miejsce. The trzy lwy Zacząłem dobrze w grze zespołowej, zdobywając dominujące zwycięstwa Iranu i Studnie z krawatem z Stany Zjednoczone Ameryki wciśnięta pomiędzy.

Jeśli chodzi o Senegal, chcą kontynuować swoją zaskakującą passę po odpadnięciu z grupy A bez nich Sadio Mane, jeden z najlepszych graczy na świecie. Nadal nie będzie miał Mane do końca turnieju, ale Senegal wygrał już dwa razy bez niego i rozegrał solidną partię, przegrywając z Holandia.

To pierwszy raz, kiedy oba kraje zmierzyły się ze sobą.

Raheema Sterlinga Poza

Anglia ogłosiła na około godzinę przed meczem, że pomocnik nie zagra w niedzielę ze względu na sprawy rodzinne.

Najważniejsze artykuły z FOX Sports:

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko