23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktorka The Last of Us Part 2 twierdzi, że fani grozili jej synowi

Aktorka The Last of Us Part 2 twierdzi, że fani grozili jej synowi

Abby stoi w holu teatru.

Zrzut ekranu: Niegrzeczny pies / Kotaku

Każdy, kto był w Internecie na temat wydania Ostatni z nas, część druga Wie, że to był zły moment. Ale choć my, jako fani i scenarzyści, byliśmy świadkami tej reakcji w czasie rzeczywistym, dla zespołu kreatywnego, który był jej bezpośrednim celem, było to znacznie gorsze. Laurę Baileykto grał Drugą tajemniczą bohaterką jest AbbyOpowiedziała o swoich doświadczeniach z nękaniem podczas cyklu wydawniczego gry oraz o tym, jak niektórzy niezadowoleni fani grozili jej wówczas dwuletniemu synowi, ponieważ nie podobała im się jej postać.

Jeśli nie grałeś Ostatni z nas, część drugaAbby zabija Joela, bohatera pierwszej części gry, w ramach wieloletniego planu zemsty za śmierć jej ojca. Podzbiór znanych fanów Przesuń o tymUznał to za swego rodzaju „zdradę” dewelopera Naughty Dog. Ta reakcja rozprzestrzeniła się na personel gry, w tym na Billy'ego. W filmie dokumentalnym Grounded II: The Making of the Last of Us, część druga którego premiera odbyła się 2 lutego, Billie ze łzami w oczach opowiadała o groźbach śmierci, jakie otrzymała.

Część z tych wiadomości została przekazana odpowiednim kanałom, aby upewnić się, że Billie nie grozi żadne bezpośrednie niebezpieczeństwo, w tym groźby kierowane pod adresem jej syna, który urodził się podczas Druga częśćrozwój. Część filmu dokumentalnego skupiała się na reakcji otoczenia Wyciekły sceny Bailey twierdzi, że przed premierą nauczyło ją to „trzymać dystans” od publiczności.

Billie wypowiadała się publicznie na temat przemocy w Internecie, jakiej doświadczyła podczas zwolnienia Ostatni z nas, część druga Ponownie w 2020 rokuOpublikowała nawet zrzuty ekranu niektórych treści, które jej wysłano. Wśród nich znalazł się jeden list skierowany do jej syna i rodziców. Ten poziom Molestowanie stało się bardzo powszechne W branży gier wideo celem ataków są często kobiety mające kontakt z publicznością. Tuż na początku tego roku Spider-Man 2 Modelka twarzy Stephanie Tyler Jones Musiała wypowiedzieć się przeciwko ludziom, którzy ją ścigali Zostawiając wiadomości głosowe w jej codziennej pracy i sprawiając, że czuje się „niebezpieczna”.

Widząc, jak ludzie traktowali Billie, ponieważ zagrała postać, której naturalnie nie napisała, martwię się, jak ona to zrobi Ostatni z nas Fani będą wchodzić w interakcje z Kaitlyn Dever, która Zagra Abby w aktorskim filmie HBO MaxGdy klub golfowy upada. Wiele osób żartowało, że musi teraz trzymać się z daleka od mediów społecznościowych, ale biorąc pod uwagę, jak okropna była reakcja na Billy'ego, może jest to wartościowa rada.

the Uziemiony II Dokument pozwala zajrzeć za kulisy Ostatni z nas, część drugaRozwój i zawiera proste potwierdzenie, że Naughty Dog Ma już pomysł na trzecią grę.

READ  Potwierdzono zwiększenie pamięci RAM w iPhonie 15: modele Pro dostają 8 GB