24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie spodziewaj się, że wyblakłe kolory Galaxy S24 zostaną naprawione

Nie spodziewaj się, że wyblakłe kolory Galaxy S24 zostaną naprawione

Kiedy klienci zaczęli łapać nową serię Galaxy S24, w serwisie Reddit szybko zalały skargi dotyczące trybu na żywo flagowego telefonu. Właściciele uważają, że występuje problem z tym trybem, ponieważ kolory na telefonie wyglądają na wyblakłe w porównaniu z tym, jak ten tryb wygląda w starszych modelach Galaxy S. Ale teraz wydaje się, że było to zgodne z projektem.

Po pojawieniu się raportów o potencjalnej usterce w trybie na żywo w Galaxy S24, zwróciliśmy się do firmy Samsung z prośbą o komentarz. Chociaż nie otrzymaliśmy odpowiedzi od firmy, przyglądają się ludziom Technowel Odpowiedź udało nam się uzyskać z oddziału Samsunga w Hiszpanii.

Na pytanie, czy w przyszłości będzie dostępna aktualizacja naprawiająca tę sytuację, przedstawiciel powiedział placówce:

Dostosowaliśmy kolory i jasność produktów z serii Galaxy S24, aby zapewnić dokładniejszy obraz i wygodę podczas użytkowania. Wprowadzono pewne zmiany w technologii wyświetlania, aby zapewnić bardziej naturalne wrażenia podczas oglądania, dlatego użytkownicy mogą zauważyć różnice w głębi kolorów w porównaniu ze starszymi urządzeniami.

Takie zachowanie wyświetlacza stanowi celową modyfikację koloru i nie stanowi wady produktu, dlatego można go bezpiecznie używać.

Aby zapewnić naszym klientom możliwie najlepsze doświadczenia, cenimy Twoją opinię i stale ulepszamy nasze oprogramowanie (UX) w miarę ewolucji zainteresowań rynku i konsumentów.

Ponieważ Samsung twierdzi, że dostosowanie kolorów było zamierzone, nie należy spodziewać się zmian w aktualnej wersji. Jeśli więc tak jak my jesteście zawiedzieni brakiem nasycenia, wygląda na to, że będziemy musieli się z tym pogodzić, chyba że Samsung zmieni zdanie.

READ  Nintendo nie planuje ogłaszać nowego aktora głosowego Mario przed premierą Wonder