22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktor „Yellowstone” mówi, że nie weźmie udziału w rozdaniu nagród SAG ze względu na przepisy dotyczące szczepień

Aktor „Yellowstone” mówi, że nie weźmie udziału w rozdaniu nagród SAG ze względu na przepisy dotyczące szczepień

Aktorka „Yellowstone” Forrie J. Smith nie weźmie udziału w konkursie Screen Actors Guild Awards ze względu na zasadę, że uczestnicy muszą być zaszczepieni przeciwko COVID-19.

„Chcę przeprosić was wszystkich za to, że nie wzięliście udziału w konkursie Screen Actors Guild Awards”, Smith, 62-letni aktor i przedsiębiorca akrobatyczny, powiedział obserwującym na Instagramie w usuniętym filmie. „Nie mam na myśli nikogo. Nie jestem zaszczepiony, a szczepienie jest wymagane.”

„Nie jestem restauracją i nie dostanę szczepionki” – dodał. Od małego dziecka nie miałam szczepionki. Nie szczepię moich psów i nie szczepię moich koni. Nigdy nie dostałem szczepionki na grypę. Nigdy tego nie zrobię. Myślę, że zagrażają twoim immunitetom… To tylko moje przekonania. Po prostu nie wierzę w te rzeczy. cokolwiek.”

Zgodnie z nagrodami SAG, w trosce o bezpieczeństwo gości i personelu, wszyscy uczestnicy będą zobowiązani do okazania dowodu szczepienia oraz, jeśli kwalifikują się, strzykawki przypominającej. Goście muszą również przedstawić dowód ujemnego testu laboratoryjnego PCR na COVID-19 w ciągu 48 godzin od wydarzenia oraz ujemnego szybkiego testu antygenowego w ciągu dnia.

Yellowstone był nominowany do nagrody za wybitne osiągnięcia zespołu w serialu dramatycznym za „Sukcesja”, „Gra w kalmary”, „Poranny program” i „Opowieść podręcznej”.

Smith gra Lloyda Pierce’a, stałego bywalca serialu Paramount Network.

Wręczenie nagród zaplanowano na 27 lutego w Parker Hanger w Santa Monica w Kalifornii.

READ  Powstanie i upadek sztuki mongolskiej – Louise Blouin