29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktor Michael Imperioli otwiera bar Upper West Side

Aktor Michael Imperioli otwiera bar Upper West Side

Niezależnie od tego, skąd go znasz Biały lotosLub tjest sopranem, Aktor Michael Imperioli i jego żona Victoria Imperioli otworzyli Scarlet, bar i restaurację pod adresem 468 Amsterdam, na rogu West 83rd Street, w Upper West Side.

Duet współpracował z właścicielem restauracji Jeremym Wladisem (Wystarczająco dobre, żeby zjeść, Kuchnia żniwna) dla nowego projektu.

„Victoria i ja jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia do Upper West Side charakterystycznej atmosfery i nastroju, dzięki którym nasz poprzedni salon, Ciel Rouge, był tak uwielbiany przez mieszkańców śródmieścia Nowego Jorku” – mówi Imperioli. „Scarlet zapewnia elegancką i przejmującą atmosferę… oraz pewien urok, który może stworzyć tylko Victoria.” Wiktoria ukształtowała wnętrze swoją czerwoną kolorystyką i atmosferą „francuskiego czasu wojny”.

Naturalnie będzie koktajl nazwany jego imieniem biały lotos, Wyraźny poncz rumu Don Q Crystal, ananasa, yuzu, cukru kokosowego i szampana. Główny barman Matt Burkhart stworzył także oryginalne drinki, takie jak Pisco Różowa Pantera Oprócz klasyków, takich jak French 75. Wśród przekąsek szukaj kotletów jagnięcych Lollipop z pesto bazyliowym i foie gras. Ceny napojów wahają się od 20 do 24 dolarów, a jedzenie od 13 do 25 dolarów. Bez znaku Sopranserial, który zapewnił Imperioli sukces w roli Christophera Moltisantiego, wydaje się znajdować na liście.

Michael Imperioli siedzi na bankiecie w Scarlet, teraz otwartym.
karmin

To nie pierwszy raz, kiedy para otwiera bar. Na początku XXI wieku otworzyli Ciel Rouge w Chelsea, salon w stylu pubu. Według „The Verge” para mieszkała nad barem, który również błyszczał szkarłatną poświatą. the New York Timesa. Tutaj Imperioli rządził pomieszczeniem we włoskim wełnianym garniturze, nalał Remy Martina do powąchacza i zapalił Winstona, wspominając swoją cotygodniową pracę dla publikacji. Był to wówczas czwarty sezon serialu Sopransi i reżyserował reklamy Off Track Betting; Okazuje się, że Imperioli kocha konie.

Obecnie para nie pije, ale rzecznik zauważa, że ​​uwielbiają kulturę barową. I chociaż Imperioli to także wegetariańskiW menu znajdziemy mięso.

Następny Biały lotos Podobno powietrze W 2025 r.; Aktor pracuje obecnie nad kolejnym sezonem serialu amerykańskie horrory, Który został niedawno nakręcony w Hoboken w Elysian Cafe W Hoboken.

Scarlet jest czynna od poniedziałku do czwartku od 17:00 do 23:00, w piątek i sobotę od 17:00 do 2:00 w nocy oraz w niedzielę od 17:00 do 22:00 i jest czynna wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji.

Cztery osoby siedzące przy barze.

Victoria, Michael Imperioli, Jeremy, Ladis i jego córka Kenna.
karmin

READ  Wymarzona praca w kulturze globalnej i zarobki za jej wykonywanie