16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani bronią Dolly Parton za przebranie się za cheerleaderkę Dallas Cowboys

Fani bronią Dolly Parton za przebranie się za cheerleaderkę Dallas Cowboys

Dolly Parton przypomniała fanom, że wiek to tylko liczba, po tym jak wystąpiła w przerwie meczu w swoim kultowym stroju cheerleaderki Dallas Cowboys.

Legenda muzyki country (77 l.) wystąpiła podczas czwartkowego meczu NFL pomiędzy Washington Commanders a gospodarzem Dallas Cowboys. Podczas meczu z okazji Święta Dziękczynienia Parton wyszła na kort, aby zaśpiewać „Jolene”, „9 to 5” i własną wersję utworu Queen „We Are the Champions”.

Choć Parton dała imponujący występ, to jej strój cheerleaderki z Dallas Cowboys zdawał się przykuwać uwagę wszystkich. Piosenkarz został zauważony na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie, ubrany w zmodyfikowaną wersję klasycznego stroju cheerleaderki. Jej strój obejmował charakterystyczną niebieską krótką koszulkę zespołu, białą kurtkę nabijaną gwiazdami i dopasowane białe spodenki. Pod krótkim topem i spodenkami Parton miała olśniewający przezroczysty kombinezon.

Po jej występie w przerwie fani natychmiast zamieścili w mediach społecznościowych swoje przemyślenia na temat pamiętnego momentu w modzie Parton.

„Jeśli jest jedna rzecz, na którą możemy liczyć na tym świecie, to to, że Dolly będzie występować w wyjątkowych sytuacjach aż do chwili, gdy wzbije się w niebo” – napisał jeden z fanów na X, znanym wcześniej jako Twitter.

„Czy wiesz, kto jest skarbem narodowym? #DollyParton. To jest kto” – powiedziała kolejna fanka.

Jednak nie trwało to długo Niektóre trolle internetowe je krytykują Jej strój cheerleaderki drużyny Dallas Cowboys, jak zauważył jeden z użytkowników: „Niektórzy obrzucają Dolly obelgami, ponieważ ma 77 lat i nie zachowuje się jak starsza pani”.

W odpowiedzi wiele osób pochwaliło Parton za bezkompromisowe noszenie ubrań, na które ma ochotę, niezależnie od jej wieku.

READ  Ollie Anderson, pierwotny członek drużyny zapaśniczej Four Horsemen, zmarł w wieku 81 lat

„Dolly Parton ma 77 lat i ubiera się, co jej się podoba. „Kocham ją” – powiedział jeden z fanów.

„Dolly Parton w wieku 77 lat wygląda lepiej niż ja kiedykolwiek w całym swoim życiu” – napisała kolejna osoba.

Niektórzy fani zauważyli nawet, jak uroczym komentatorem CBS i byłym rozgrywającym Cowboys był Tony Romo Wydawał się być podekscytowany występem Partona Po występie w przerwie meczu. „Wygląda niesamowicie” – powiedział Romo podczas transmisji NFL. „To niesamowite. Kto nie kocha Dolly Parton?”

W trakcie swojej kariery ikona muzyki country mogła pochwalić się niektórymi z najbardziej zapadających w pamięć strojów — od charakterystycznych kurtek ze strasami po duże blond loki. Niedawno Parton ujawniła, że ​​na początku swojej kariery poproszono ją o „stonowanie” swojego stylu.

Podczas czteroczęściowej serii Co zrobi Dolly? radio W Apple Music i Apple Podcasts ujawniła, że ​​jej „drogi przyjaciel” i inny muzyk Chet Atkins zasugerował kiedyś, aby złagodziła swój wygląd. „Powiedział: «Dolly, naprawdę nie wierzę, że ludzie będą traktować cię poważnie jako piosenkarkę i autorkę tekstów, jeśli nie złagodzisz swojego wyglądu»” – wspomina Parton, prowadząca Kelly Bannen. „Powiedziałem:” OK, OK. Potraktuję to poważnie, panie Atkins. Dziękuję za pańską radę. Oczywiście było z tym coraz gorzej.

Kontynuowała: „Wiele lat później, gdy zostałam gwiazdą, stanął obok mnie i powiedział: ‚Czy nie cieszysz się teraz, że posłuchałeś mojej dobrej rady?” Kiedy Panin zapytała ją, co by dzisiaj powiedziała komuś, gdyby poprosił ją o zmianę wyglądu, Parton odpowiedziała trafnie: „Powiedziałabym: «Idź do diabła»”. Nie robię tego.”

Piosenkarka „I Will Always Love You” nadal podkreślała, że ​​czyjś osobisty styl powinien po prostu być tym, co „uszczęśliwia”.

„Moja prawdziwa wiara w większość rzeczy jest taka, że ​​musisz naprawdę dowiedzieć się, kim jesteś, co cię uszczęśliwia, w czym czujesz się komfortowo i jeśli czujesz, że wyglądasz najlepiej, zgodnie ze swoimi zasadami, to tak jest”. „Dasz z siebie wszystko” – powiedział Barton. „Naprawdę w to wierzę. Wierzę, że każdy ma swoje małe rzeczy, które kocha. Dla mnie jest to moda”.

READ  Książę Harry i Meghan Markle zostali oskarżeni o prześladowanie prasy