29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Akcje rosną, by ograniczyć tygodniowe zyski, gdy Amazon pogrąża się i upada Pierwsza Republika

Akcje rosną, by ograniczyć tygodniowe zyski, gdy Amazon pogrąża się i upada Pierwsza Republika

Akcje wzrosły w piątek, kończąc niepewny tydzień, gdy S&P 500 (^GSPC), Dow Jones Industrial Average (^DJI) i Nasdaq Composite (^IXIC) odnotowały tygodniowe wzrosty.

S&P 500 i Dow wzrosły w piątek o 0,8%, a Nasdaq o 0,7%. Nasdaq wzrósł w ciągu tygodnia o ponad 1,2%, prowadząc do wzrostów wśród głównych średnich.

Największe ruchy w piątek nadeszły ze świata technologii i bankowości, gdzie akcje Amazon (AMZN) spadły o ponad 3% po tym, jak firma ostrzegła o spowolnieniu działalności w chmurze AWS podczas telekonferencji dotyczącej zysków w czwartek wieczorem.

W innych sektorach technologii akcje Snap (SNAP) spadły o ponad 17%, ponieważ firma ponownie ostrzegła przed spowolnieniem przychodów, ponieważ słabnący rynek reklamy nadal ciążył na rozwoju firmy.

Inwestorzy uważnie obserwowali również akcje Pierwszej Republiki (FRC), ponieważ pożyczkodawca w trudnej sytuacji wydaje się być gotowy do wejścia w stan upadłości FDIC w ten weekend z Raporty odnoszą się do rządu USA Nie był w stanie zapewnić kupca dla banku.

Akcje Pierwszej Republiki spadły w piątek o ponad 40%.

Ta zawartość jest niedostępna ze względu na Twoje preferencje dotyczące prywatności.

Zaktualizuj tutaj swoje ustawienia, aby go zobaczyć.

Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze wiadomości giełdowe i dogłębną analizę, w tym wydarzenia, które zmieniają akcje

Przeczytaj najnowsze wiadomości finansowe i biznesowe z Yahoo Finance

READ  Nikkei 225 spada o ponad 2% po tym, jak Bank Japonii rozszerzył docelową rentowność, jen się umacnia