30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

AI Pin Humane kosztuje 699 i 24 dolarów miesięcznie po integracji OpenAI i T-Mobile

AI Pin Humane kosztuje 699 i 24 dolarów miesięcznie po integracji OpenAI i T-Mobile

Humane drażniło swoje pierwsze urządzenie, AI Pin, przez większą część tego roku. Publikacja pinu planowana jest jednak na czwartek krawędź Uzyskała dokumenty szczegółowo opisujące niemal wszystko na temat urządzenia przed jego oficjalną premierą. Pokazują one, że Humane, firma promująca świat post-smartfonowy, wkrótce wypuści na rynek przenośny smartfon bez ekranu za 699 dolarów z opłatą abonamentową w wysokości 24 dolarów miesięcznie, który będzie działał w wersji sieci T-Mobile marki Humane z Dostęp do modeli AI od Microsoft i OpenAI.

Sama szpilka jest kwadratowym urządzeniem, które magnetycznie przyczepia się do ubrania lub innych powierzchni. Jednak klips to coś więcej niż tylko magnes; To także zestaw baterii, co oznacza, że ​​możesz wymieniać nowe baterie w ciągu dnia, aby Pin działał. Nie wiemy, jak długo wytrzyma pojedyncza bateria, ale urządzenie jest dostarczane z dwoma „wzmacniaczami baterii”. Jest zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon i wykorzystuje kamerę, czujniki głębokości i ruchu do śledzenia i rejestrowania otoczenia. Ma wbudowany głośnik, który Humane nazywa „głośnikiem osobistym” i można go podłączyć do słuchawek Bluetooth.

Ponieważ nie było ekranu, Humane wymyśliło nowe sposoby interakcji z pinezką. Ma to być przede wszystkim urządzenie oparte na głosie, ale w demonstracjach widzieliśmy także zielony projektor laserowy, który może wyświetlać informacje na dłoni. Możesz także trzymać przedmioty przed aparatem i obsługiwać pinezkę za pomocą gestów, ponieważ gdzieś na urządzeniu znajduje się touchpad. Pin nie zawsze rejestruje ani nawet nie nasłuchuje słowa budzenia, zamiast tego prosi o ręczną aktywację. Posiada „lampkę zaufania”, która miga po zarejestrowaniu kodu PIN.

Abonament Humane za 24 USD miesięcznie obejmuje numer telefonu i dane komórkowe za pośrednictwem T-Mobile

Z dokumentów wynika, że ​​Humane chce, aby Pin był uważany za całkowicie samodzielne urządzenie, a nie akcesorium do smartfona. Za 699 dolarów otrzymasz pin, ładowarkę i te dwa wzmacniacze baterii. Ale prawdziwa historia jest taka, że ​​subskrypcja Humane kosztuje 24 dolarów miesięcznie i obejmuje numer telefonu, dane komórkowe w ramach własnej usługi bezprzewodowej Humane działającej w sieci T-Mobile, przechowywanie zdjęć i filmów w chmurze oraz możliwość tworzenia nieograniczonej liczby zapytań dla modeli AI, chociaż nie jesteśmy pewni, który konkretnie.

READ  Studio gier zostało zamknięte, a wewnętrzne przecieki zrzucono na media

Organizacja humanitarna nie odpowiedziała na prośbę o komentarz.

System operacyjny Pin nazywa się Cosmos i zamiast działać jak zbiór aplikacji, Humane wydaje się wyobrażać sobie bardziej płynny system, który może korzystać z dowolnej liczby sztucznej inteligencji i innych narzędzi, ile ich potrzebujesz. Wygląda trochę podobnie do systemu wtyczek ChatGPT, za pomocą którego możesz dołączać nowe funkcje lub dane do chatbota – i który śledzi raporty o uruchomieniu kodu PIN przez GPT-4.

Dokumentacja, którą widzieliśmy, sugeruje, że pin może zapisywać wiadomości podobne do Ciebie, a ponadto istnieje funkcja, która podsumowuje Twoją skrzynkę odbiorczą. Pin może również tłumaczyć języki i identyfikować żywność, aby zapewnić informacje o wartościach odżywczych. Dostępna jest obsługa strumieniowego przesyłania muzyki w Tidal, która obejmuje „AI DJ”, który wybiera muzykę dla Ciebie na podstawie Twojego bieżącego kontekstu. Będzie także oferować funkcje fotograficzne oparte na sztucznej inteligencji, ale nie jest jasne, co to oznacza.

Humane wyraźnie dąży do tego, aby Pin był prostym, samodzielnym urządzeniem do noszenia, ale istnieje sposób na zarządzanie urządzeniem: narzędzie o nazwie Humane.center, w którym należy skonfigurować i dostosować urządzenie przed rozpoczęciem nosić to. On ona. Nie jest jasne, czy jest to witryna internetowa, czy aplikacja na telefon, ale w ten sposób możesz uzyskać dostęp do notatek, filmów i zdjęć zebranych podczas noszenia przypinki.

Humane ma oficjalnie ogłosić urządzenie jutro i wtedy możemy uzyskać więcej odpowiedzi na temat tego, kiedy Pin zostanie dostarczony, jak dobrze będzie działać i czy rzeczywiście istnieje obudowa, którą można wykonać dla smartfona bez ekranu.