1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adele i Rich Paul na 41. urodzinach Beyoncé: Zdjęcia - Hollywoodzkie życie

Adele i Rich Paul na 41. urodzinach Beyoncé: Zdjęcia – Hollywoodzkie życie


Pokaż galerięŹródło obrazu: BACKGRID

to jest Adele Świat i wszyscy w nim żyjemy! Super piosenkarka została zauważona, jak wyglądała naprawdę fajnie obok niej? Kochanek Bogata miska Kiedy dotrą do jej idola Beyonce duża 41. urodzinowa impreza Sobota (10 września) w Los Angeles. Stylowe stroje inspirowane dyskoteką, para władzy ocierała się łokciami z innymi słuchaczami, takimi jak Kim Kardashianchloe, ex Chloe Tristan Thompson, Zendaya, Michael B. A Lizo.

Adele i jej chłopak Rich Paul wzięli udział w przyjęciu urodzinowym Beyoncé w Los Angeles w 2022 roku.

Zaledwie kilka tygodni temu Adele żyła swoim najlepszym letnim życiem, gdy wraz z Richem cieszyli się rejsem luksusowym jachtem na Sardynii. Spacerując po wybrzeżu Porto Cervo, piosenkarka „Hello” uśmiechała się i śmiała. Uniosła ręce w ramionach po tym, jak wypił coś, co wyglądało na kieliszek wina. W innym ujęciu Rich surfował po pokładzie ubrany w dopasowany kolor koszulki i szortów, a jednocześnie miał na sobie lustrzane okulary.

Cudowna podróż nadchodzi zaledwie kilka tygodni po tym, jak Rich wspomniał o możliwości poszerzyć jego biust, który obejmuje już trójkę dzieci z poprzedniego związku. „Jako młody ojciec było to bardzo trudne, rozwijając firmę” – powiedział agent sportowy. mi!. „Ale teraz nie mogę się doczekać bycia starszym tatą, jeśli mam mieć więcej dzieci, chcę być innym tatą”.

Adele i Rich Paul ocierają się o grono gwiazd na imprezie Beyoncé. (tło)

Tymczasem Adele, która dzieli swojego dziewięcioletniego syna Angelo z byłym Szymon KoneckiA „Chce więcej dzieci” Z Richem po nich ruszać się razemWedług źródła, z którym rozmawiał wyłącznie Hollywood na żywo. Adele Chce mieć więcej dzieci w przyszłym roku i powiększyć rodzinę” – wyjaśnił wtajemniczony – „Nie kupiła tylko domu z 8 sypialniami dla siebie i swojego syna! Myśli, że znalazła „tego jedynego” w Richu i widzi, jak się z nim starzeje.

Podczas gdy para supergwiazd jest parą dopiero od około roku – po raz pierwszy widziano ich na wspólnym meczu NBA w lipcu 2021 r. – dzieci z pewnością mogą być w swojej przyszłości, jak poprzednie źródło powiedziało nam, że są „idealną parą”. „Ktokolwiek wie Adele Wie, że osiągnięcie szczytu wymaga równie silnego mężczyzny Adelezainteresowanie, ale to za dużo bogaty Jest to „źródło na wyłączność”.on jest Niektórzy mogą tego nie wiedzieć, ponieważ on jestbył w tyle The zabytki, ale on jestBardzo silny człowiek w czym on jest robi i jak? on jest nosi siebie.”

READ  Zwiastun filmu „Black Panther: Wakanda Forever” T'Challa honoruje Chadwicka Bosemana