16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stojąc na ramionach olbrzymów

Stojąc na ramionach olbrzymów

paw (CMCSA) „Bel-Air” — dramatyczny, odświeżony ekran sitcomu z lat 90. „The Fresh Prince of Bel-Air” — ma zadebiutować w niedzielę Super Bowl.

Obsada, złożona z nowych twarzy, w tym debiutanta Jabari Banks, powiedziała Yahoo Finance, że fani mogą spodziewać się „wielu zwrotów akcji” i wielu niespodzianek.

„Zdecydowanie podejmujemy dużo kreatywnego ryzyka w tym scenariuszu… po prostu nie umieściliśmy go w żadnym pudełku” – powiedziała aktorka Coco Jones, która gra Hilary Banks w nadchodzącym serialu.

Jordan Jones, który gra Jazz, dodał, że chociaż wielu porównywało Bel Air do jego poprzednika, Fresh Prince, remake przedstawia zupełnie inne wrażenia wizualne.

Lubię to porównywać do pierwszego, ale tak nie jest [the first]”, to jest wyjaśnienie.

Aktor kontynuował: „Wszyscy jesteśmy wdzięczni temu pierwszemu i to położyło podwaliny, ale ponieważ jest to godzinny dramat, zobaczysz, że historie i wątki fabuły się zagęszczają”.

„Budowanie na dziedzictwie”

Will Smith i Jabari Banks biorą udział w premierze premierowego serialu Peacocka „BEL-AIR” i doświadczają pokazu podczas jazdy w Barker Hangar 9 lutego 2022 r. w Santa Monica w Kalifornii.

Twórca filmu Bel-Air, Morgan Cooper (który pełni również funkcję producenta wykonawczego, współscenarzysty i reżysera) załadowany Specyfikacja zwiastuna 4 minuty na YouTube (Google) w 2019 roku. Niecałe 24 godziny później Cooper poznał samego „Świeżego Księcia”, a reszta to już przeszłość.

Nie wydaliśmy żadnych pieniędzy na marketing [the trailer.] Nie było rozgłosu. Trakcja, którą uzyskaliśmy, była organiczna, co moim zdaniem sprawiło, że była o wiele bardziej skuteczna, że ​​trafiła do biura Willa” – ujawnił Cooper.

Smith, który podczas kręcenia „Bad Boys 3” był rzekomo „zwariowany” na punkcie współczesnego dramatu Coopera, jest obecnie producentem wykonawczym serialu.

„To znaczyło dla mnie tak wiele, że Will naprawdę to docenia, ponieważ pochodzi z czystego miejsca i naprawdę chce uhonorować to, co zrobił, co James Avery i reszta tego wspaniałego aktora zrobili 30 lat temu, jednocześnie wyobrażając sobie ten serial jako dramat ”, powiedział reżyser Avery, zmarły weteran aktora.Pod koniec 2013 roku zagrał oryginalnego wujka Phila.

READ  Sheryl Lee Ralph, Chris Stapleton i Babyface wystąpią na przedpremierowym pokazie Super Bowl 2023

Ponieważ nowi aktorzy wcielają się w te same znane i lubiane role z oryginalnego serialu, znalezienie właściwej równowagi między przeszłością a teraźniejszością okazało się wyzwaniem.

„Zawsze mówię, że stoimy na ramionach gigantów, więc nie chodzi o to, by założyć płaszcz, który nie jest mój. Chodzi o to, by wykorzystać dziedzictwo, które już tam mamy” – powiedział Yahoo Finance Ole Shulotan, który gra Carltona. .

Adrian Holmes, nowy wujek Phil, powiedział Yahoo Finance, że starał się być „tak autentyczny, jak tylko potrafię, i nie odczuwać presji, że musi być twórcą ciasteczek do tego, [ Avery] Byłem. Wiem, że on też tego ode mnie nie chciał. Chciał, żebym go zabrał i porozmawiał z nim [within] w tej nowoczesnej epoce”.

Pilot do telewizora z logo Peacock wyświetlany na ekranie na tym ilustracyjnym zdjęciu zrobionym w Krakowie 6 lutego 2022 r. (Zdjęcie: Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images)

Pilot do telewizora z logo Peacock wyświetlany na ekranie na tym ilustracyjnym zdjęciu zrobionym w Krakowie 6 lutego 2022 r. (Zdjęcie: Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images)

„Bel-Air” trafił na Peacocka po Konkurencyjna wojna licytacyjna który widział, jak podbił wielkich hitów, takich jak Netflix (NFLX), HBO maks. (T), Apple TV + (AAPL) i Amazon Prime Video (AMZN).

Cooper, który zauważył, że proces był „niesamowity” i „brudny”, powiedział, że zespół „szukał partnera, który naprawdę wierzy w wizję i naprawdę chce ją zachować”.

Reżyserka ujawniła, że ​​Peacock ostatecznie wygrała walkę, w dużej mierze ze względu na jej dwusezonową pozycję w rywalizacji.

„Rzucili wyzwanie [and] Naprawdę pokazali swoje zaangażowanie i wiarę w ten projekt.”

Alexandra jest producentem i reporterem rozrywkowym w Yahoo Finance. Śledź ją na Twitterze aliecanal8193

Śledź Yahoo Finance na Świergoti Portal społecznościowy Facebooki Instagrami Flipboardi LinkedIni youtubeI reddit