7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adam Sandler wstrzymuje program, aby pomóc fanom w nagłych przypadkach medycznych – Deadline

Adam Sandler wstrzymuje program, aby pomóc fanom w nagłych przypadkach medycznych – Deadline

W środowy wieczór Adam Sandler udowodnił, że bacznie obserwuje publiczność, przerywając transmisję w połowie transmisji, gdy dowiedział się, że jeden z fanów ma nagły wypadek medyczny.

Sandler występował w SAP Center w San Jose w Kalifornii, kiedy zatrzymał swój występ i pomógł skierować lekarzy do miejsc, gdzie siedziała publiczność.

Na filmie nakręconym nocą przez fanaSłychać było, jak Sandler mówił publiczności:

„Poświęćmy kilka sekund i pozwólmy tym chłopakom się skupić, dobrze? Kocham was wszystkich”.

Gdy włączyły się światła na stadionie, a personel medyczny przybył do zaniepokojonego kibica, Sandler dodał:

„Wszyscy życzymy ci powodzenia, młody człowieku, i czujesz się tam dobrze. Przepraszam za to”.

Niedługo potem kontynuował swoją prezentację, mówiąc:

„Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko w porządku, u wszystkich w porządku. Ruszamy i zaczynamy przedstawienie od nowa, dobrze?”

Poprosił także publiczność, aby oklaskiwała fana, który potrzebuje pomocy, po czym zakończył słowami „OK, wracamy do tej pieprzonej głupoty”.

Sandler podróżował z nim Tęsknię za tobą Trasa rozpoczęła się w zeszłym tygodniu w Vancouver i potrwa do grudnia, kiedy zakończy się w Denver. Wystąpił we Fresno w piątek wieczorem, a wieczorem (w sobotę) wystąpi na scenie w Palm Desert, a następnie w poniedziałek przeniesie się do Anaheim.

Ponadto wczoraj Netflix oficjalnie rozpoczął swój kolejny projekt z Joshem i Bennym Safdie, którego tytuł nie ma jeszcze tytułu. Sandler jest przywiązana do roli głównej, ponieważ mąż Safdies pisze, reżyseruje i produkuje.

READ  Czy dwie z najlepszych supergwiazd WWE NXT zostały wezwane na SmackDown?