18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Abu Dhabi aktualizuje zieloną listę podróży, dodaje Bahrajn, Malediwy i Polskę

Ministerstwo Kultury i Turystyki w Abu Dhabi – Abu Dhabi (DCT) uaktualniło swoją „zieloną listę” do 31, zgodnie z ostatnią aktualizacją.

W sumie siedem krajów zostało dodanych do listy ze skutkiem od godziny 14:00 czasu lokalnego w czwartek 31 lipca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich: Bahrajn, Brunei, Bułgaria, Malediwy, Polska, Serbia i Ukraina.

Z listy usunięto jedenaście krajów, w tym Danię, Francję, Islandię, Jordanię, Maltę, Holandię, Norwegię, Irlandię, Szwecję, Turkmenistan i Watykan.

W poprzedniej aktualizacji do zielonej listy dodano 35 krajów.

Zaszczepieni pasażerowie przybywający z tych miejsc będą zwolnieni z obowiązkowej izolacji po wylądowaniu w Abu Zabi i będą musieli przejść test PCR po przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Abu Zabi oraz kolejny test PCR w szóstym dniu.

Pasażerowie, którzy nie mogą przybyć z tych krajów, są zwolnieni z obowiązkowej izolacji, ale muszą przejść test PCR po przybyciu, a także dwa kolejne testy PCR 6 i 12 dnia.

Ta lista dotyczy tylko krajów, do których przybywają podróżni zamiast obywatelstwa.

Aktualizacja „Zielonej listy”

Albania
Armenia
Australia
Austria
Bahrajn
Belgia
Ru Brunei
Bułgaria
Kanada
Chiny
Republika Czeska
Niemcy
Hongkong)
Ng Węgry
Izrael
Włochy
Malediwy
Mauritius
Moldova
Nowa Zelandia
Polska
Rumunia
Arabia Saudyjska
Serbia
Che Seszele
Singapur
Korea Południowa
Szwajcaria
Wan Tajwan, prowincja chińska
Ukraina
Stany Zjednoczone Ameryki

Chodniki podróżne
Tymczasem w pełni zaszczepieni podróżni (ostateczna dawka otrzymana co najmniej 28 dni przed podróżą) nie muszą być odizolowani podczas podróży między Abu Zabi a następującymi krajami:

  • Bahrajn
  • Grecja
  • Serbia
  • Seszele

Kraje, terytoria i terytoria uwzględnione w „GRein List 'będzie stale aktualizowany w oparciu o międzynarodowe wydarzenia.

READ  Polski prawodawca wręcza Medal Przyjaźni Dyplomacji Tajwańskiej | Wiadomości z Tajwanu