25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

6 rzeczy, które powinny się wydarzyć na „byczym rynku na rynku niedźwiedzi”

6 rzeczy, które powinny się wydarzyć na „byczym rynku na rynku niedźwiedzi”

Jim Kramer z CNBC powiedział inwestorom w środę, że jest wiele rzeczy, które muszą się wydarzyć na rynku, aby rynek miał sytuację „zwyżkową wewnątrz bessy”.

„Będziemy mieć zwijane spodnie, tak jak mieliśmy zwijane blaty. Dopóki wiesz, jak oznaczać znaki, będziesz mógł je oznaczyć z wyprzedzeniem i zobaczyć, jak agresywny jesteś i ile możesz zarobić ”,szalone pieniądze– powiedział gospodarz.

„Jeśli chodzi o szersze średnie, jestem jedną z niewielu osób, które naprawdę uważają, że możemy mieć hossę całkowicie w trybie bessy, ale tylko wtedy, gdy otrzymamy konkretne wskazówki” on dodał.

Sklepy Trochę spadło w środę Po umocnieniu poprzedniego dnia rynek wykazywał zmienność, ponieważ inwestorzy coraz bardziej obawiali się możliwej recesji.

Oto lista sygnałów Cramera, które zasygnalizują długoterminowe ożywienie rynku:

  1. Ceny ropy muszą się ustabilizować na poziomach korzystnych dla producentów i społeczeństwa
  2. Szalejąca inflacja cen żywności musi się skończyć
  3. Stopa bezrobocia może wymagać wzrostu do 5% przez dwa kwartały: „To zmniejszyłoby popyt i dałoby nam trochę wytchnienia w walce z inflacją” – powiedział Cramer.
  4. Inwestorzy muszą przestać angażować się w handel spekulacyjny
  5. Linia postępu i regresji powinna się poprawić: „To bardzo ważny wskaźnik, który mierzy ogólny zakres rynku – liczbę akcji, które rosną w stosunku do spadków. Kiedy widzisz, że stale rośnie, jest to silna wskazówka” – powiedział .
  6. Silne firmy o ugruntowanej pozycji muszą łączyć się z nowymi, „niepożądanymi” firmami

„Dostaniesz wszystkie te rzeczy, zobaczysz niedźwiedzie w pośpiechu, a stopy procentowe spadną. Ale bez nich rynek pozostaje domem bólu” – powiedział Kramer.

READ  Rywale finansowe zwróciły się przeciwko Rosji, gdy firmy ubezpieczeniowe wychodzą z rynku, londyńskie akcje tracą na wartości