1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

49ers zaniemówili w szatni po porażce z Chiefs w Super Bowl 58 – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

49ers zaniemówili w szatni po porażce z Chiefs w Super Bowl 58 – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

LAS VEGAS — Cisza i bezruch w szatni drużyny 49ers po porażce 25:22 po dogrywce z Kansas City Chiefs w Super Bowl LVIII wymownie wymowna.

Nie było żadnej muzyki, niewiele ruchu i żadnych rozmów. Zwykły rytuał po meczu, polegający na tym, że gracze zdejmują ochraniacze i biorą prysznic, najwyraźniej próbując przetworzyć to, co się właśnie wydarzyło, będą musiały poczekać.

W głębi szatni, gdzie znajdowała się obrona, Fred Warner siedział na krześle, twarzą do swojej szafki, z nogami wyciągniętymi przed siebie, oczami zamkniętymi i ciałem całkowicie nieruchomym.

Stanowiło to wyraźny kontrast w stosunku do jego zwykłego procesu przeglądania księgi statystyk, sprawdzania liczb i przygotowań do konferencji prasowej po meczu. Nikt nie przerwał transowej pozy Warnera ani nie naruszył jego przestrzeni osobistej.

Naprzeciwko Warnera Nick Bosa, Chase Young, Javon Kinlaw i Javon Hargrave siedzieli zgodnie, z dala od swoich szafek, w różnych stanach rozebranych. Buty zostały odrzucone na bok, boso na dywanie, jakby zdały sobie sprawę, że muszą się zatrzymać i dać sobie chwilę na oddychanie, zanim ruszyą do przodu.

„Zaniemówiłem” – powiedział Bosa po meczu. „Tak naprawdę nie mogłem nikomu spojrzeć w oczy, zwłaszcza moim kolegom z drużyny. Mogłem zrobić więcej. Każdy mógł zrobić więcej. W tym momencie nie ma wiele do powiedzenia. Będzie bolało, fale cię uderzą, ale takie jest życie.

To był mecz pełen emocji, w którym doszło do wielu zmian prowadzenia oraz druzgocącej porażki obrońcy Dre Greenlawa, który w pierwszej połowie zerwał ścięgno Achillesa. Obrońcę widziano w szatni po meczu w butach do chodzenia i podpierającym się o kulach.

Gdy Greenlaw powoli kierował się w stronę wyjścia, jego koledzy z drużyny w milczeniu nawiązali kontakt wzrokowy, skinęli głowami lub delikatnie położyli mu rękę na ramieniu, gdy ten przechodził, a wszyscy chcieli grać na tyle dobrze, aby wygrać ze względu na swój defensywny ton. Seter.

READ  Prezydent Igrzysk Olimpijskich – MKOl Bach jest zdenerwowany upadkiem Valeevy, uderzając w jego otoczenie

Wszyscy wiedzą, że choć wielu powróci do szatni 49ers na początek sezonu 2024, to dokładnie w tej wersji składu już nigdy nie będzie razem. To koniec rozdziału, a dla niektórych może to oznaczać koniec ich podróży do NFL.

„Myślę, że właśnie powiedzieliśmy, że chcemy być dzisiaj razem” – powiedziała Bosa. „Grupy zmieniają się co roku, więc nigdy nie będziesz w tej samej grupie. Chcieliśmy to zrobić dla Dre i chcieliśmy to zrobić dla wszystkich osób na linii. Mamy nadzieję, że uda nam się spędzić noc w spokojnym miejscu”.

Nie tylko gracze poczuli wagę tej chwili. Trenerzy i sztab również siedzieli bez ruchu w wyznaczonych szafkach, nie chcąc przyznać, że sezon już niefortunnie dobiegł końca.

Podczas gdy szatnia była zamknięta dla mediów na wieczór, rodzina trenera Kyle’a Shanahana usiadła na ławce niedaleko wyjścia, a dzieciaki nadal były przygnębione i ze łzami w oczach, nawet nie zauważyły ​​przechodzącego Christiana McCaffreya.

„To boli” – powiedział McCaffrey po zajęciu miejsca na podium dla mediów. „To bardzo boli. To coś, o czym marzyłeś, gdy byłeś dzieckiem. Ciężko na to pracowałeś przez cały rok i poniosłeś porażkę. Myślę, że musisz po prostu przejść przez wszystkie emocje, jakie się pojawią, ale każdego dnia jesteś coraz dalej od powrót do normalności.”

„Nie wiem, ile to zajmie. Nadal jest świeże i nadal jest złe”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk