22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aaron Judge dwa razy wraca do domu, gdy Yankees zbierają się przeciwko Rays

Aaron Judge dwa razy wraca do domu, gdy Yankees zbierają się przeciwko Rays

NOWY JORK — Gdy Yankees zbliżają się do swojego rozgrywającego na szlaku kampanii, Aaron Boone ocenia ich występ jako „niejednolity”, zauważając, że wciąż jest wiele do pokonania. Wykazywały jednak jedną zachęcającą cechę: zdecydowaną determinację, by odbić się i wyjść z wczesnych deficytów.

Aaron Judge zakołysał dwoma przejazdami i pojechał w czterech, podczas gdy Yankees zebrali się z deficytu sześciu rund w sobotnie popołudnie, aby odnieść dziewiąte zwycięstwo w sezonie, pokonując Rays 9-8 na Yankee Stadium. Z ostatnich ośmiu zwycięstw bombowców, sześć pochodziło z tyłu.

Nestor Curtis poddał sześć obiegów w ciągu 4 1/3 inningów, w tym wielkiego szlema Yandy Diaz w piątej inningu. Wtedy do akcji wkroczyły nietoperze Jankesów, które załamały się i doprowadziły do ​​czterech runów home run przeciwko asowi Rays, Shane’owi McClanahanowi. Kyle Higashioka trafił dwuczęściowego homera, a Judge trafił w prawą ławkę po siódmym uderzeniu w roku, oba od McClanahana, który nie zdobył punktów na piątym miejscu.

Elite Wheels w Anthony Volpe wywołał pięć run home run w szóstej rundzie. Rozrusznik uderzył jednego pałkarza, ukradł drugą i trzecią bazę, a następnie ścigał się do domu na dzikim boisku. Volpe jest pierwszym Jankesem, który ukradł swoje pierwsze 13 baz w karierze, nie dając się złapać. Drugi homer sędziego tego dnia pochodził od Ryana Thompsona, a Oswaldo Cabrera trafił dwa przejazdy od Jaffe Guerra.

Tampa Bay utrzymywała grę blisko, gdy Randy Arosarina znokautował Claya Holmesa po jednym biegu u siebie w siódmej.

READ  Patriots chcą podtrzymać nadzieje na play-off przeciwko walczącym Cardinals