30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

12. ranking siły uderzenia na rok 2023

12. ranking siły uderzenia na rok 2023

Wystarczy zadzwonić do sierpniowego miesiąca Mookie.

W czwartkowy wieczór Dodgers zakończą sierpień przed Braves i zakończą książkę niesamowitymi 31 dniami dla swojego głównego bohatera. Co Mookie Betts zrobił w sierpniu? Wyłożył absurdalne liczby, podzielił czas między dwie pozycje (prawe boisko i drugą bazę), poprowadził swój klub do zmieniającej sezon gorącej passy i poważnie rozważał możliwość zdobycia nagrody MVP ligi NL.

A teraz kolejne osiągnięcie. Firma Betts wspięła się na szczyt naszego rankingu najpotężniejszych zawodników, pokonując Shohei Ohtani, który zajmował pierwsze miejsce w każdym z pięciu poprzednich sondaży. To pierwszy raz od czasu, gdy komisja MLB.com umieściła na pierwszym miejscu kogoś innego niż Ohtani. Na początku czerwca to wyróżnienie zdobył Luis Arraez, ścigający 400 zawodników.

Jak zawsze, nasz panel wziął pod uwagę połączenie osiągnięć, wyróżnień w całym sezonie i ostatnich wyników w oddawaniu głosów. Oto przegląd najnowszej edycji rankingu siły uderzenia wraz ze wszystkimi statystykami z wtorkowych meczów.

Bates miał wyjątkowo mocny marzec/kwiecień, który był nieco poniżej jego wysokich standardów (0,781 OPS). Jednak od maja do lipca grał już na poziomie MVP, mając łączną passę 0,292/0,394/0,606 i 23 home runy. To czyni jeszcze bardziej śmiesznym, że złamał równowagę wyższy Jego poziom w sierpniu. Zakłady weszły w środę z wynikiem 0,452/0,509/0,808 z dziewięcioma dużymi muchami i 26 RBI w tym miesiącu. Obecnie zajmuje drugie miejsce w turniejach głównych, za Ohtanim, w wRC+ (174) i pierwsze w grze WAR jako gracz pozycyjny (7,5, według FanGraphs). Dokąd on może stąd pójść?

Ohtani nie stracił tutaj pierwszego miejsca; Bates po prostu to wziął. Podczas gdy sierpień był ogromnie rozczarowujący dla Ohtaniego pod względem jego obecnego i przyszłego miotacza, a także dla Aniołów, Ohtani DH nie poddawał się. Dzięki kolejnemu solidnemu miesiącowi nadal prowadzi w Majors w trójkach (remis z 8), homerach (44), uderzaniu (0,664) i OPS (1,074) i pozostaje piątym jedynym tempem w sezonie 50-20 w historii MLB. .

READ  Jay LaFleur, pięciokrotny mistrz Pucharu Stanleya z Montreal Canadiens, zmarł w wieku 70 lat

Podobnie jak Ohtani, Acuña nie zrobił nic, aby stracić pozycję na rzecz Betts – ani tutaj, ani w wyścigu o tytuł MVP NL. 900 miesięcznie w tym sezonie i prowadzi w Majors pod względem trafień (177), OBP (0,417), przechwytów (61) i zdobytych punktów (119). Jego następny homer uczyniłby go pierwszym zawodnikiem z bilansem 30-60 w historii MLB.

W ciągu ostatnich 86 sezonów pięciu zawodników zwolniło 60 zawodników w sumie osiem razy. Zero graczy w tym okresie osiągnęło w sezonie podwójną liczbę 60. Jednak Freeman, który w środę rozpoczął mecz z 50 – o 13 więcej niż ktokolwiek inny – ma uzasadnioną szansę na zakończenie tej suszy.

Na tym etapie sezonu zazwyczaj trudno jest znacząco i w krótkim czasie zmienić skład odbijający w ciągu całego sezonu. Rozważmy więc następującą kwestię: przed meczem z Aniołami, który odbył się 4 sierpnia, Rodriguez uderzał na poziomie 0,248/0,310/0,414. Już po 25 dniach osiągnął wynik 0,286/0,346/0,482. Tak się dzieje, gdy w 20 meczach zdobędziesz 43 trafienia, w tym pięć prób po cztery trafienia.

Odkąd drużyna przeniosła się do Atlanty, tylko jeden gracz Braves (Andrew Jones w 2005 r.) prowadził Majors w home runach. Olson, który jest tylko jeden za Ohtanim, może zająć nawet drugie miejsce. Od 15 czerwca Olson spada na poziomie 0,715.

Wreszcie w 2023 r. Harper po raz pierwszy przebił rankingi power hitterów. Oczywiście dwukrotny MVP NL zadebiutował w sezonie dopiero 2 maja, po rehabilitacji po operacji Tommy’ego Johna, i powrót do formy zajął mu trochę czasu. na nogach. Jego kształt. Jednak w tej chwili Energy Strike jest w pełni funkcjonalny.

Przed rokiem 2023 jedynymi zawodnikami w wieku do 23 lat, którzy osiągnęli wynik w sezonie 30–30, byli Bobby Bonds, Jose Canseco, Alex Rodriguez, Mike Trout i Acuña. Witt, Julio Rodriguez i Corbin Carroll mają szansę dołączyć do składu w dalszej perspektywie.

Chociaż Diaz nieco ochłonął po gorącym marcu/kwietniu, przez cały sezon zapewniał doskonałą produkcję dla Tampa Bay. Diaz osiąga wynik 0,336 od przerwy w All-Star i zajmuje piąte miejsce wśród wykwalifikowanych zawodników z wynikiem 158 wRC+, wyprzedzając jedynie Ohtaniego, Bettsa, Freemana i Acuñę.

Inni dostają głosy: Kyle Tucker (Astros), Cody Bellinger (Cubs), Jose Altuve (Astros), Marcel Ozuna (Braves), Ryan Mountcastle (Orioles), Kerry Carpenter (Tygrysy).

Głosujący: David Adler, Brett Bloes, Paul Casella, Doug Gossipol, Thomas Harrigan, Sarah Lange, Travis Miller, Ricardo Montes de Oca, Brian Murphy, Sweeney Murty, Manny Randhawa, Efren Ruiz, Shanthi Sibi Chiburu, Andrew Simon, David Finn.