25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwycięzcy Billboard Music Awards 2022

Zwycięzcy Billboard Music Awards 2022

2022 Billboard Music Awards rozpoczęło się non-stop w niedzielę 15 maja na żywo z MGM Grand Garden Arena w Las Vegas z Seanem „Diddy” Combsem prowadzącym 29. edycję programu.

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu swojej nowej wytwórni R&B Love Records i nowego albumu z Motown Records, 52-letni dyrektor generalny rozpoczął show, wykonując swoją nową piosenkę „Gotta Move On” z udziałem Brysona Tillera oraz „First Row” z udziałem Brysona Tillera. Jack Harlow i Mo Money, Mo Problemy z synem Christianem Kingiem Combsem i Teyaną Taylor.

weekend Poprowadził grupę kandydatów 17 gestami. Duet „Save Your Tears (Remix)” z Arianą Grande ma sześć nominacji.

Przyszły partner Doja Kat, 32-letni partner trasy After Hours Until Dawn, znalazł się tuż za nim z 14 nominacjami.

Justin Bieber, Kanye West i Olivia Rodrigo mają po 13 nominacji.

Drake miał 11 okazji do zdobycia nagród w niektóre ważne noce, w tym dla Najlepszego Artysty, Najlepszego Artysty, Najlepszego Artysty na Billboard 200 i Najlepszy Artysta na Hot 100 Drake był również w kategorii albumu Billboard 200 dla Certified Lover Boy. Dua Lipa i Ed Sheeran zaraz za nimi podążyli z dziewięcioma nominacjami.

Śledź poniżej wiadomości o zwycięzcach Billboard Music Awards 2022 na blogu na żywo The Post, który zostanie zaktualizowany w nocy.

Co musisz wiedzieć:

READ  Will Smith musi przywrócić Oscara, aby przywrócić „sumienie narodowe”, mówi Harry Lennox