25 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła podały, że legendarny zapaśnik WWE Ric „The Nature Boy” Flair po raz ostatni pojawi się na ringu w lipcu.

Źródła podały, że legendarny zapaśnik WWE Ric „The Nature Boy” Flair po raz ostatni pojawi się na ringu w lipcu.

Nature Boy odejdzie ostatni raz.

Jeden z najbardziej znanych i najbardziej szanowanych profesjonalnych zapaśników w historii, Ric Flair, 31 lipca rozegra jeden mecz finałowy, poinformowały w poniedziałek źródła ESPN. 73-letni Flair wejdzie na ring w Nashville Fairgrounds z samodzielną kartą, która będzie transmitowana na żywo w telewizji FITE.

Flair, dwukrotny WWE Hall of Famer i szesnastokrotny mistrz świata, nie walczył od 12 września 2011 roku, w meczu Impact Wrestling przeciwko długoletniemu rywalowi Stingowi. Jego ostatni mecz w WWE miał miejsce w 2008 roku na WrestleManii XXIV przeciwko Shawnowi Michaelsowi. Zniżka Flaira na 31 lipca jest nadal niejasna. Nie wiadomo też, czy będzie to mecz singlowy, czy drużynowy.

„Zamierzam przejść tę alejkę po raz ostatni, aby udowodnić raz na zawsze, że ten facet musi go pokonać” – powiedział Flair ESPN.

Finałowy mecz Flaira odbędzie się dzień po WWE SummerSlam, który również odbywa się w Nashville. Wydarzenie odbędzie się tuż po konferencji i pokazie Starrcast V Wrestling na terenie targowym w Nashville, który na przestrzeni lat gościł wiele historycznych pro-wrestlingowych momentów.

Flair, znany z piosenki „Woo!” Chwytliwa fraza i sława, publikuje filmy w mediach społecznościowych, na których trenuje z obecnym zapaśnikiem AEW, Jayem Lethalem. Legendarny zapaśnik poprosił i otrzymał zwolnienie z WWE w 2021 roku. Flair jest najbardziej znany ze swojej pracy w NWA i WCW, który był największym konkurentem WWE w latach 80-tych i 90-tych. Ale występował także w WWE przez dwie dekady, jako zapaśnik i menedżer ekranowy.

W sierpniu zeszłego roku Flair pojawił się w Mexico City, by wziąć udział w promocji AAA, osaczając narzeczonego swojej córki Charlotte, Andrade Idollo, w wyrównanym meczu przeciwko Kenny Omegi. Flair stał się fizyczny podczas meczu, gdy wszedł na ring i przeciął klatkę piersiową Omegi, co było dla niego charakterystycznym ruchem.

READ  Ogłoszono skład koncertów RodeoHouston na rok 2024

Flair był trzy dekady temu, ale wciąż ma ogromną rzeszę fanów, wspieraną przez społeczność hip-hopową. Rapowy singiel Offseta „Ric Flair Drip” z 2018 roku był wielkim hitem, a rok temu Flair wystąpił w teledysku z latynoską gwiazdą Bad Bunny, która jest obecnie najczęściej odtwarzanym muzykiem na Spotify.

Karta, na której wystąpi Flair, rozpocznie się 31 lipca o godzinie 18:05, upamiętniając weekendowe godziny startów Jim Crockett Promotions i występów WCW od lat 70. do 90. XX wieku. Bilety i strumień pay-per-view trafią do sprzedaży 27 maja w południe.

Flair miał poważne problemy zdrowotne latem 2017 roku, wymagające operacji jelit, co doprowadziło do niewydolności nerek i leczenia dializą. Był hospitalizowany od ponad miesiąca, ale od czasu paniki cieszy się dobrym zdrowiem.