3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła – Steelers zatrudniają byłego trenera Falcons Arthura Smitha jako OC

Źródła – Steelers zatrudniają byłego trenera Falcons Arthura Smitha jako OC

PITTSBURGH – Oczekuje się, że Steelers zatrudnią byłego trenera Atlanta Falcons Arthura Smitha jako kolejnego koordynatora ofensywy, źródła ligowe potwierdziły ESPN.

„Nie możemy się doczekać, aż ktoś przyjdzie i zastosuje świeże podejście, które pomoże naszym młodym zawodnikom rozwijać się, występować i grać w ofensywie na niezmiennie wysokim poziomie” – powiedział w poniedziałek właściciel Steelers, Art Rooney II, o zbliżającym się zatrudnieniu do klubu. stanowisko, twierdząc, że zatrudnienie nastąpi raczej wcześniej niż później.

Smith został zwolniony przez Falcons na początku tego miesiąca po ustanowieniu rekordu 21-30 w trzech kolejnych sezonach 7-10 bez miejsca w play-offach. Przed rozpoczęciem pracy w Atlancie Smith był koordynatorem ofensywy drużyny Tennessee Titans w latach 2019–2020. Smith początkowo dołączył do sztabu Tennessee w 2011 roku jako trener kontroli jakości gry w defensywie, a także pełnił funkcję trenera kontroli jakości ofensywy, trenera linii ofensywnej, asystenta trenera ostrych końcówek i trenera ostrych końcówek, zanim awansował na koordynatora ofensywy.

„Myślę, że Mike stwierdził, że potrzebujemy kogoś, kto ma pewne doświadczenie, kogoś, kto ma historię osiągnięć, na którą możemy spojrzeć i z którą możemy się czuć komfortowo” – powiedział w poniedziałek Rooney II, opisując, czego szuka trener Mike Tomlin. -koordynator.

Atak Smitha w Falcons był niekonsekwentny i często spotykał się z krytyką w Atlancie za wykorzystywanie przez niego odbijania Bijana Robinsona i ostrego Kyle'a Pittsa oraz zarządzanie pozycją rozgrywającego. Smith and the Falcons wybrali rozgrywającego Desmonda Radera dwie rundy po tym, jak Steelers wybrali rozgrywającego Kenny’ego Picketta w drafcie 2022. Rader zostaje starterem w 2023 r. po rozegraniu czterech meczów jako debiutant, ale w tym sezonie dwukrotnie trafiał na ławkę rezerwowych, zdobywając 12 przyłożeń i 12 przechwytów . .

READ  Kierowcy ścigają się o mistrzostwo Cup w Phoenix

Jednakże Smith ma doświadczenie w prowadzeniu ataku z silnym, szybkim atakiem. Falcons mieli trzecie pod względem liczby jardów w biegu w 2022 r., aw ostatnim sezonie Smitha w Tennessee Giants zajęli drugie miejsce pod względem liczby jardów w biegu.

Właściciel Steelers Art Rooney II wyraził w poniedziałek chęć powrotu do ataku w parterze, poprawy jakości gry rozgrywającego i rozwoju Picketta.

„Myślę, że mamy dwóch wysokowydajnych bocznych obrońców i Najiego [Harris] I Jaylena [Warren] „Wraz z ulepszoną linią ataku mogą stanowić podstawę przyszłego sukcesu” – powiedział Rooney II.

Dzięki temu tandemowi biegającemu Steelers pobiegli na odległość 2010 jardów w sezonie zasadniczym, w tym w dwóch ostatnich meczach, w których Harris pobiegł na 100 jardów w dwóch ostatnich meczach sezonu zasadniczego.

„Myślę, że mamy pojęcie, jak chcemy, aby atak Steelera wyglądał” – powiedział w poniedziałek Rooney II. „Zacznij od tego, a mamy pewną mieszankę składu, w wyniku której nie możesz zmienić całego składu z dnia na dzień, więc musisz mieć koordynatora, który czuje, że może pracować z tym składem i odnieść w nim sukces. Zatem „kogoś, kto w to wierzy, przychodzi i może pracować z tym składem oraz robi to, co zostało już tutaj ustalone w zakresie składu i niektórych zestawów umiejętności, które posiadamy. Myślę, że tego właśnie szukamy.”