22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walmart ma nowy sposób na przekształcenie absolwentów uczelni w kierowników sklepów

Walmart ma nowy sposób na przekształcenie absolwentów uczelni w kierowników sklepów

Twarz konkurencyjny rynek pracyWalmart prowadzi program szkoleniowy „College2Career”, który jest otwarty dla absolwentów szkół wyższych i obecnych studentów, którzy mają ukończyć studia i ma na celu przejście do kierowników magazynów w ciągu dwóch lat, a firma ogłaszać Niedziela.

Walmart, największy prywatny pracodawca w Stanach Zjednoczonych zatrudniający ponad 1,5 miliona pracowników, zazwyczaj promuje liderów sklepów ze swoich godzinowych szeregów. Około 75% domów towarowych, klubów i osób zarządzających łańcuchem dostaw w Walmart rozpoczęło pracę na godzinę.

Jednak w obliczu napiętego rynku pracy detalista chce poszerzyć pulę kandydatów na kierowników sklepów.

Walmart ma nadzieję, że nowy program, który zapewni szkolenia w klasie, doświadczenie zawodowe i mentoring, okaże się atrakcyjny dla rekrutów.

Pod koniec programu Walmart zaoferuje „najlepszemu produktowi” nowe stanowisko zarządzania sklepem — początkującego trenera — z początkową wypłatą 65 000 USD rocznie.

„Widzimy rolę wschodzącego trenera jako dodatkowy kanał rozwoju talentów o wysokim potencjale wśród przyszłych menedżerów sklepów” – powiedział Walmart w swoim ogłoszeniu.

Firma poinformowała, że ​​inicjatywa jest otwarta dla obecnych pracowników Walmartu. Do programu zostanie przyjętych około 1000 osób.

Walmart i konkurujący detaliści podjęli w ostatnich miesiącach kilka inicjatyw, aby zatrudnić kandydatów, w tym podwyższenie płac i większe świadczenia.

Walmart powiedział w zeszłym miesiącu, że tak było podnieść płace Dla kierowców ciężarówek dalekobieżnych oferowanych do Pokryj 100% czesnego za studia dla swojej siły roboczej.
READ  Tesla wybierze nową lokalizację fabryki. może pójść w ślady Apple.