19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła podają, że królowa Camilla jest „zdruzgotana i wyczerpana” radzeniem sobie z nowotworem króla

Źródła podają, że królowa Camilla jest „zdruzgotana i wyczerpana” radzeniem sobie z nowotworem króla

Przyjaciele królowej Camilli powiedzieli The Daily Beast, że jest „zdruzgotana i całkowicie wyczerpana” presją związaną z radzeniem sobie z chorobą męża, króla Karola i przewodzeniem rodzinie królewskiej, po tym, jak ujawniono, że Camilla opuści w tym tygodniu pracę dla obcokrajowca. wakacje.

Przyjaciółka stwierdziła jednak, że nie skarżyła się na pokładane w niej oczekiwania i „jest dumna, że ​​może wspierać swojego męża”.

„Jest całkowicie zdruzgotana i wyczerpana zamieszaniem, jakie towarzyszyło mu przez ostatnie dwa miesiące” – powiedziała The Daily Beast jedna z przyjaciół Camili. „Ma 76 lat, a u jej męża właśnie zdiagnozowano raka. Każdy uznałby, że jest to trudny temat, gdyby nie uwaga mediów, która towarzyszy jej stanowisku”.

Inny przyjaciel rodziny powiedział The Daily Beast: „Camila musiała w ostatnich miesiącach robić wszystko i nie jest tajemnicą, że była zmęczona. W okresie swojego życia, kiedy większość ludzi była na emeryturze, znajdowała się pod niezwykłą presją. Nigdy nie usłyszysz jej narzekań z tego powodu, bo wie, że to pasuje do terytorium, ale wszyscy są tak szczęśliwi, że znalazła trochę czasu dla siebie, zwłaszcza że mogłoby to trwać jeszcze kilka miesięcy.

Camilla była jednym z niewielu starszych członków rodziny, którzy nadal pełnili obowiązki publiczne po tym, jak Kate Middleton i Charles musieli zrezygnować ze swoich obowiązków ze względu na zły stan zdrowia, a William zdecydował się przyjąć mniejsze obciążenie pracą, aby priorytetowo traktować rodzinę powrót do zdrowia jego żony. Inni starsi członkowie rodziny nadal pełniący obowiązki publiczne to siostra Karola, księżniczka Anna, jego brat, książę Edward i żona Edwarda, Sophie.

Zapytana, co Camilla czuje, wykonując o wiele więcej pracy, niż się prawdopodobnie spodziewała – Camilla wykonała 13 oficjalnych obowiązków od czasu ogłoszenia u króla 5 lutego diagnozy raka i od tego czasu jest publiczną twarzą monarchii – jedna z jej przyjaciółek powiedziała: „Nie było tak, jak można by się spodziewać, ale jak powie wam każdy, kto ją zna, nie narzeka. Jest dumna, że ​​może wspierać swojego męża. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi, że poszła dalej i dostała wolny tydzień.

READ  Brytyjczycy się cieszą, Meghan Markle nie pojawi się na koronacji króla Karola

Na pytanie, czy wiedzą, dokąd udała się Camilla, znajoma odpowiedziała tylko, że jej cel podróży był za granicą i bardzo prywatny. Daily Beast nie był w stanie potwierdzić miejsca docelowego. Pałac nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Król Karol i królowa Camilla opuszczają Clarence House dzień po ogłoszeniu diagnozy raka u króla Karola, w Londynie, Wielka Brytania, 6 lutego 2024 r.

Toby’ego Melville’a – Reuters

Nie ma jednak wątpliwości, że jej nieobecność sprawiła, że ​​rodzina królewska, w której wcześniej zauważalnie brakowało personelu, wyglądała jeszcze bardziej wytarte.

Chociaż w mediach głównego nurtu i mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się głosy wzywające Williama do powrotu do pełnego harmonogramu zaręczyn, zwłaszcza po tym, jak w zeszłym tygodniu odwołał głośne wystąpienie na nabożeństwie żałobnym swojego ojca chrzestnego, ostatniego króla Grecji, The Daily Beast Mówi się, że jest zdecydowany pozostać przy swoim nastawieniu i utrzymywać skromny harmonogram do czasu, aż jego żona w pełni wyzdrowieje, prawdopodobnie w okolicach Wielkanocy. Oczekuje się, że w tym roku para nie będzie dużo podróżować za granicę, jeśli w ogóle.

Jednak inne źródło kwestionuje pomysł wyjazdu Camilli na zagraniczne wakacje, gdy w rodzinie królewskiej wydaje się, że brakuje personelu i znajduje się pod presją.

Były pracownik pałacu powiedział dziennikowi The Daily Beast: „Jestem zwolennikiem wyjazdu Camilli na wakacje, ona ich potrzebuje, ale moim osobistym zdaniem wsiadanie do samolotu prawdopodobnie byłoby błędem. Królowa nigdy nie podróżuje. za granicą na wakacje „Polega na tym, że jej pracownicy nie mogą chronić swojej prywatności za granicą w taki sam sposób, jak w Royal Estate. Biorąc pod uwagę to wszystko, co się dzieje, nie jest to idealny czas na relaks przy basenie. Gdyby została w Wielkiej Brytanii nie musieliby nawet niczego ogłaszać”.

READ  Uderzający pisarze i aktorzy oskarżają NBCUniversal o blokowanie miejsca pikiety