22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kontynuacja Młodego Sheldona otrzymuje zamówienie na serial CBS

Kontynuacja Młodego Sheldona otrzymuje zamówienie na serial CBS

Jak przystało na franczyzę, która zaczęła się od Teoria Wielkiego WybuchuJej świat wciąż się poszerza.

Stacja CBS oficjalnie zamówiła spinoff serialu Młody Sheldon

– Sam A wielka eksplozja Prequel – który skupi się na Georgiem (Montana Jordan), starszym bracie Sheldona i jego narzeczonej Mandy (Emily Osment), którzy wychowują swoją młodą rodzinę w Teksasie. Prace nad projektem trwały od stycznia, a po zamknięciu transakcji oczekiwano zamówienia bezpośrednio do sieci.

Młody Sheldon Producenci wykonawczy Chuck Lorre, Stephen Molaro i Steve Holland będą kontynuować swoje role w nowym serialu, który będzie częścią planu CBS na lata 2024–2025. Telewizja Warner Bros Producentem jest TV, wieloletni dom Laurie.

Przechwytywanie widoku podrzędnego – będzie to widok z wielu kamer, a nie z jednej kamery Młody Sheldon – potwierdzi również, że Lorre emituje serial w CBS już 22. sezon z rzędu, począwszy od pierwszego pojawienia się Dwóch i pół W 2003. Młody Sheldon Inna obecnie komedia Lore'a CBS, Bob Hearts AbisholaObaj mają za sobą ostatnie sezony.

„z Teoria Wielkiego Wybuchu Do Młody Sheldon„Świat rodziny Cooperów był dla nas wyjątkowy” – stwierdzili Lowry, Molaro i Holland w oświadczeniu. „Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością kontynuowania ich historii oczami Georgie i Mandy”.

Prezes CBS Entertainment, Amy Reisenbach, dodała: „To był zaszczyt spędzić ostatnie siedem lat z Sheldonem i rodziną Cooperów, a teraz ta wspaniała podróż będzie kontynuowana z Georgie i Mandy. Chuck i Steve wykonali mistrzowską robotę, tworząc te postacie i zabawianie pokoleń fanów podnoszącymi na duchu historiami.” Oraz wzajemne powiązania ożywione przez Montanę i Emily. Z niecierpliwością czekamy na kolejny rozdział w tym ukochanym wszechświecie.

Lorre’a i Warner Bros. Telewizja pracuje także nad kolejnym produktem Teoria Wielkiego Wybuchu Spin-off Maxa, będący aktorskim spin-offem oryginalnej serii. Szczegóły dotyczące tego projektu są trzymane w tajemnicy.

the Młody Sheldon Spinoff to trzeci z rzędu awans CBS na sezon 2024–25 NCIS: Początki (prequel opowiadający o młodszej wersji postaci Marka Harmona) i dramat medyczny sąsiadujący z Sherlockiem Holmesem WatsonieW roli głównej Maurice Chestnut. W sieci będzie także uczestniczyć Kathy Bates Matlock Rebooty i komedie z wieloma kamerami Dom Bubbyktóra otrzymała zamówienia seryjne wiosną 2023 r., ale została zawieszona po zeszłorocznych strajkach robotniczych.

READ  Prezes ds. najważniejszych filmów Disneya odchodzi ze stanowiska w wyniku wstrząsu